دبیر کارگروه اقشار کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی:

سومین کارگروه اقشار کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی برگزار شد

دبیر کارگروه اقشار کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی گفت: سومین کارگروه اقشار کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی با ارائه گزارش عملکرد کمیته‌های کارگروه اقشار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی قاسمی دبیر کارگروه اقشار کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی صبح امروز در حاشیه کارگروه اقشار کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی اظهار کرد: امروز سومین کارگروه اقشار را امروز برگزار شد.
وی افزود: کمیته های زیر مجموعه که ۸ کمیته هستند گزارش عملکرد خود را با برنامه های مدنظر خود را ارائه کردند.
دبیر کارگروه اقشار کنگره ۲هزار شهید خراسان جنوبی گفت: کمیته دانشجویی و فرهنگیان، کمیته دانشجویی، اساتید و طلاب، کمیته محلات و عشایر، کمیته رزمایش، کمیته سایر اقشار، کمیته امنیت و کمیته بانوان در غالب این کمیته ها هستند.
قاسمی تصریح کرد: کمیته‌ها و مسئولان کمیته‌ها گزارشات خود را ارائه دادند؛ مباحث مطرح شده پیشنهادی است و در جلسه ستاد کلی استان که به ریاست استاندار برگزار خواهد شد این برنامه‌ها مصوب خواهد شد و هزینه های آن به صورت کمک‌های مردمی و سایر منابع در دسترس استان تامین خواهد شد.
وی با بیان اینکه هزینه کلی این کنگره هنوز پیش‌بینی نشده است، افزود: در جلسه پایانی که با حضور استاندار خراسان جنوبی که ریاست کنگره ملی ۲ هزار شهید استان را بر عهده دارند، هزینه‌ها و اعتبارات تعیین و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام خواهد شد.
لازم به ذکر است، در این جلسه کمیته‌ بانوان کارگروه اقشار، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، مسئول سازمان بسیج طلاب خراسان جنوبی و کمیته اساتید و دانشجویان برنامه های فرهنگی، پشتیبانی، اجرایی و خدمات‌رسانی را با اعتبارات مورد نیاز ارائه دادند اما به دلیل اینکه برنامه‌ها و اعتبارات مورد نیاز فقط پیشنهادی بود و به تصویب نرسیده بود، امیر علی‌اکبر عباس حقی تجدد از خبرنگاران خواست مطالب عنوان شده در جلسه رسانه‌ای نشود.
انتهای پیام/۱۲۷/۱۳۲