در دیدار طلاب خراسان جنوبی با فرمانده سپاه خراسان جنوبی مطرح شد؛

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انشای قدرت می‌کند

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی با بیان این‌که امروز شاهد تولید قدرت انقلاب و انقلاب قدرت هستیم،گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دنیا و منطقه انشای قدرت می‌کند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام محمد رضا امین‌کمالی مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی امروز در دیدار جمعی از طلاب، روحانیون، علما و اساتید حوزه‌های علمیه خراسان‌جنوبی با فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی ضمن تبریک آغاز ماه رجب، اظهار کرد: حضور و حمایت جامعه طلاب و روحانیون خراسان‌جنوبی از مدافعان حریم ولایت، سبز پوشان همیشه سرافراز انقلاب اسلامی پاسداران جان برکف باعث افتخار و تقویت حرکت بسیار مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد.

وی افزود: امروز دشمن در یک موضع بسیار ضعیفی قرار گرفته و پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را می‌بیند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی بیان کرد: امروز در تقابل جبهه حق و باطل که پرچم جبهه باطل در آمریکا و انگلیس است مشاهده می‌کنید که دشمن در این تقابل شکست خورده و خودشان در اعترافات به طور مکرر اعتراف می‌کنند که افول موریانه‌ای آنها در این برهه از زمان رقم خورده است.

حجت الاسلام کمالی به پیشرفت‌های چشمگیر نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره و عنوان کرد: شاهد صدور هسته‌های مقاومت به سرتاسر جهان و جهان اسلام هستیم که این مایه افتخار و رشد دنیای اسلام است.

وی با بیان این‌که در طلایی‌ترین عصر جهان اسلام قرار داریم، گفت: دشمن از این موضوع عصبانی است و بغض از چهره کریح استکبار می‌بارد چراکه می‌بیند امروز ما پاسداران به آیه وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَيلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُم وَآخَرينَ مِن دونِهِم لا تَعلَمونَهُمُ اللَّهُ يَعلَمُهُم ۚ وَما تُنفِقوا مِن شَيءٍ في سَبيلِ اللَّهِ يُوَفَّ إِلَيكُم وَأَنتُم لا تُظلَمونَ، برای مبارزه با جبهه کفر و استکبار و برای این‌که آنها را سرجایشان بنشانیم آماده هستیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی به اقدامات مختلف سپاه برای کمک به مردم در عرصه و شرایط مختلف اشاره کرد و گفت: سپاه با این اقدامات مولفه قدرت می‌شود و دشمن مولفه های قدرت کشور را نشانه گرفته است.

حجت الاسلام کمالی گفت: دشمن در موضع ضعف قرار گرفته و شاهد افول موریانه‌ای آنها هستیم.

وی با بیان این‌که امروز شاهد تولید قدرت انقلاب و انقلاب قدرت هستیم، افزود: سپاه پاسداران و انقلاب اسلامی در دنیا و منطقه انشای قدرت می‌کند.

انتهای پیام/۱۲۷