نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی :

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیشتاز زوایای مختلف حکومت عدل الهی/ مقاومت و ایستادگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر بیگانگان، راه توحیدی است

آیت الله عبادی با اشاره اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر انواع هجمه های بیگانگان ایستادگی می کند، گفت: راه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همان راه توحیدی است.

به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی شب گذشته (۱۹ آذر) در دیدار با سردار حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با تاکید بر اینکه باید از خداوند بابت وجود انقلاب اسلامی همواره شکرگزاری کرد،گفت: از بطن انقلاب اسلامی ایران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که نهادی پرتلاش و مومن است، برخواسته است.
آیت الله عبادی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی چند منظوره است، یادآور شد: سپاه پاسداران در کنار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یک نهاد قدرتمند نظامی است، در کنار سازمانهای خدماتی یک نهاد خدماتی پیشرو، در کنار سازمان های اقتصادی یک استوانه اقتصادی است.
وی در ادامه افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار سازمان‌های فرهنگی یک نهاد صاحب عزم و امروزه نیز در مبارزه با شیوع ویروس کرونا و مسائل بهداشتی و درمانی نیز جلودار است.
امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه مردم ایران همواره جلوه‌های حضور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف را احساس نموده اند، گفت: این چنین ارائه خدمات در دنیا بی نظیر است.
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در حوادث‌هایی از قبیل سیل و زلزله یا اتفاقات دیگر بیشترین زحمات را بدوش می کشد ولی اخم به ابرو نمی آورد، بیان کرد: سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در زوایای مختلف حکومت عدل الهی در آماده سازی ظهور حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه) ، پیشتاز است.
وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی همانگونه که خود گفته اند جهت براندازی این نظام گزینه های روی میز زیادی دارند، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در برابر همه‌ی این گزینه‌ها استادگی می کند.
نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به وجود فشارهای اقتصادی که حاصل تحریم ها و ولنگاری برخی نفوذی های داخلی است، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز تلاش می‌کند این فشار اقتصادی به مردم را همواره کمتر کند.
آیت الله عبادی در پایان با بیان اینکه کسانی که این لباس مقدس سبز را بر تن کرده با خداوند معامله کرده‌اند، خاطر نشان کرد: مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر هجمه های مختلف بیگانگان و کشورهای استعماری کار بسیار ارزشمندی است که راه توحیدی نیز همین است.
انتهای پیام/۱۴۳