نماینده مردم شهرستان های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی::

سپاه پاسداران یک قدرت ملی و بین‌المللی است

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک قدرت ملی و بین‌المللی است.

سلمان اسحاقی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، در مورد اقدام قطعنامه پارلمان اروپا درباره واکنش اتحادیه اروپا به اعتراضات و اعدام ها در ایران که خواستار تحریم بیشتر ایران و قرارگرفتن نام سپاه در فهرست تروریستی اتحادیه اروپا است، اظهار کرد: اتحادیه اروپا نشان داد که در قضایای فتنه در ایران شکست خورده است.

وی افزود: این باعث افتخار ما است که اتحادیه اروپا که متشکل از ۲۷ کشور دنیا است نشان داد با آنکه این همه هزینه کردند اما نتوانستند ملت و مردم را از انقلاب اسلامی جدا کنند و همچنین انقلاب را از ملت و مردم جدا کنند.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این پیام بسیار ارزشمند و قوت قلبی برای ما مردم ایران بود که دیدیم که از روی خصومت و دشمنی عقده گشایی خود را در خصوص شکست در فتنه ایران اینگونه نشان دادند.

اسحاقی با بیان اینکه اروپا و اتحادیه اروپا مدیون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: در برهه ای از زمان اتحادیه اروپا با فریبی که آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عربستان او را دادند در قضیه حمایت و رشد گروهک های تروریستی داعش سهیم بود و حمایت های مالی بسیاری کرد.

وی اظهار کرد: من به مردم اروپا این پیام را میدهم که در برهه ای از زمان مخصوصا در فرانسه شاهد مالیات و افزایش قیمت سوخت در فرانسه بودند.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: اینها همه برای جبران منابع مالی بود که گروهک تروریستی داعش دولت فرانسه حمایت کرده بود که شاهد جلیقه زردها بودیم و این اسناد و مدارکش ان شاءالله به زودی منتشر خواهد شد تا ملت فرانسه بدانند که دولتمردان آنها چه خیانتی در حق آنان کردند.

اسحاقی افزود: بعد از اینکه اتحادیه اروپا متوجه شد که این غول هزار سر امروز به ضرر او تمام میشود و باعث شده که به امنیت و اقتصاد اتحادیه اروپا آسیب برساند و امنیت جانی خود مردم اروپا را متضرر کند مستاصل و درمانده شد‌.

وی تصریح کرد: از آنجا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امنیت و جان همه مردم جهان برایش مهم بود با تمام وجود نسبت به مبارزه با گروه تروریستی داعش اقدام کرد و ما صدها شهید در این مسیر دادیم.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز اتحادیه اروپا مدیون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: قطعا در آینده دولتهای غرب و عربستان نسبت به آفرینش یک گروهک تروریستی مشابه داعش اقدام خواهند کرد و آن وقت است که اتحادیه اروپا دست از پا درازتر خواهد شد و باید پاسخگوی امنیت و مردم خودش در کشور باشد.

اسحاقی عنوان کرد: سپاه وقتی تحریم شود نه تنها اتحادیه اروپا بلکه مردم جهان متضرر خواهند شد چون سپاه پاسداران یک قدرت نظامی در دنیا شناخته میشود که برای امنیت مردم دنیا سعی و تلاش میکند.

وی افزود: امروز شاهد این هستیم که اتحادیه اروپا از اینجا که فهمید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مبارزه ای که با داعش داشت، دارای یک سرمایه اجتماعی بزرگ در دنیا است از همین ترسید و با تحریم کردن عقده خودش را نشان داد و نشان داد از دو موضوع عصبانی است.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اول اینکه در فتنه شکست خورد و دوم اینکه روز به روز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارای یک سرمایه اجتماعی در دنیا مخصوصا محور حزب الله که یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است، بهره مند میشود.

اسحاقی بیان کرد: یکی از افتخارات مجلس شورای اسلامی این است که با قانونی که در خصوص صیانت و حفاظت از دستاوردهای هسته ای تصویب کرد این بود که نشان دهنده قدرت، شان و منزلت نظام مقدس جمهوری اسلامی شد و هم از نظر قانونی سطح سازمان انرژی اتمی و وزارت امور خارجه را برای دفاع و صیانت از دستاوردهای هسته ای باز گذاشت.

وی اظهار کرد: امروز ان شاءالله من میتوانم به مردم قول بدهم همانطور که در مورد قانون صیانت و حفاظت از دستاوردهای هسته ای نشان دادیم که قدرت هسته ای ایران هیچ جای معامله ای نیست قطعا روز یکشنبه قانونی را بررسی خواهیم کرد که یکبار دیگر نشان دهد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک قدرت ملی و بین المللی است و با سرمایه اجتماعی که در کشور ما ایران دارد جای هیچ معامله ای در حوزه بین الملل نیست.

انتهای پیام/۱۲۷