نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

سیستم بانکی بايد حامی توليدكنندگان باشد

نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: سیستم بانکی باید حامی واحدهای تولیدی برای تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید باشند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (۱۵ آبان) با مديرکل اقتصاد و دارایی و خراسان جنوبی، مدیرکل گمرک، مدیرکل بیمه ایران، مدیر امور مالیاتی و رئیس شورای هماهنگی بانک ها دیدار کرد.
خسروی اسفزار نماینده مردم شهرستان های بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این جلسه اظهار کرد: مردم رکن اصلی و اساسی انقلاب هستند و باید برای رفع مشکلات آنان تلاش مضاعفی داشته باشیم.
وی با تاکید بر لزوم تقسیم کار و هماهنگی بیشتری بین دستگاه اجرایی و نظارتی، ادامه داد: باید با توجه و هماهنگی بیشتر به وضعیت اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم رسیدگی شود.
خسروی اسفزار با اشاره به اینکه سیاست مجلس تعامل با دولت است و در استان نمایندگان همین سیاست دنبال می کنند، افزود: باید قوانین به نفع مردم تفسیر شود و مدیران سختگیری بی‌مورد نداشته باشند.
رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با بیان اینکه سازمان بیمه و امور مالیاتی در این اوضاع اقتصادی و کرونا باید بیش از گذشته به مردم توجه کنند، تاکید کرد: باید از هر ظرفیتی در راستای حمایت و کمک به مردم استفاده شود
وی با تاکید بر اینکه تولید داخلی رکن اصلی اقتصاد کشور و استقلال است، از شورای هماهنگی بانک های خراسان جنوبی درخواست کرد حامی واحدهای تولیدی برای تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید باشند.
خسروی اسفزار بیان کرد: بانک ها باید به تقویت توان تولید کشور و همه کسانی که در حوزه سرمایه گذاری و تولید فعالیت دارند، کمک کنند.
انتهای پیام /۳