شهردار بیرجند مطرح کرد؛

شاهکارهای شهرداری بیرجند

جاوید اعتقاد دارد، او و همکارانش با تلاش جهادی توانسته‌اند راه‌های طولانی و بلند را برای توسعه شهری، میانبر و کوتاه کنند تا آن‌جا که احداث برخی پروژه‌ها در قد و قواره‌ای است که با راه‌اندازی آن‌ها شرایط مرکز استان را با استان‌های مشابه به طور کلی تغییر می‌دهد و ما را متفاوت می‌کند.

به گزارش خاورستان به نقل از روزنامه خراسان‌جنوبی، توسعه شهری و خدمات رسانی به گونه ای که در شأن مردم بیرجند است، تمام هم و غم شهرداری است. شهردار بیرجند چندان از رسانه ها راضی نیست و به برخی حرکات رسانه ای به طور جدی انتقاد دارد البته روند جاری بر کلیت رسانه های استان را قبول دارد و تشکر هم می کند.
ولی معتقد است موج سنگین احداث پروژه های شهری که انجام گرفته به خوبی به اطلاع افکار عمومی نرسیده است و حتی بر این باور است اگر مردم از میزان اقدامات شهری آن قدر که در طول دوره اخیر بوده است در جریان قرار گیرند، به طور قطع خادمان شهری را روی سن قدرشناسی قرار می دهند زیرا فرهنگ قدرشناسی در مردم بیرجند که برخوردار از فرهنگی غنی هستند، بسیار زمینه دارد.
دکتر «جاوید» اعتقاد دارد، او و همکارانش با تلاش جهادی توانسته اند راه های طولانی و بلند را برای توسعه شهری، میانبر و کوتاه کنند تا آن جا که احداث برخی پروژه ها در قد و قواره ای است که با راه اندازی آن ها شرایط مرکز استان را با استان های مشابه به طور کلی تغییر می دهد و ما را متفاوت می کند.
شهردار از پروژه فرهنگسرای شهر، پارک جنگلی، بند دره و … نام برد و آن ها را به عنوان نمونه ذکر کرد، البته از روند برنامه ریزی و بودجه شهرداری نیز به عنوان یک انقلاب یاد کرد.
اگرچه جلسه دیدار مدیران روزنامه خراسان جنوبی و شهردار، جنبه خداقوتی داشت ولی رنگ و بوی کارگاه آسیب شناسی به خود گرفت و شهردار حرف های ناگفته خود را هم روی دایره ریخت ولی به شرط ضبط خاموش!
سردبیر روزنامه های استانی موسسه فرهنگی و هنری خراسان هم توانمندی این موسسه را در حوزه رسانه یادآور شد و گفت که انتشار روزنامه خراسان جنوبی و فضای مجازی آخرین خبر موسسه فرهنگی، هنری خراسان، فرصت بسیار خوبی را برای دستگاه های اجرایی استان فراهم کرده است تا واقعیت های هر دستگاه به بهترین شکل با بیان دغدغه ها و مطالبات مردم منعکس شود.
حجت الاسلام «ولی زاده» بر لزوم پیوست فرهنگی برای همه پروژه های در حال انجام سخن گفت و از برگزار شدن جلسات مهم استانی بدون حضور خبرنگاران به بهانه کرونا انتقاد و اظهارکرد که گویا فقط حضور خبرنگاران سبب گسترش کرونا می شود و شرکت مسئولان در این جلسات تاثیری در این باره ندارد.
وی افزود: در دوره فعلی شهرداری، کارهای اساسی و زیربنایی در حوزه های مختلف شهری انجام شده است.
انتهای پیام/۴