روشن بودن چراغ جام رمضان والیبال

شب های پرهیجان بلند قامتان/ شرکت ۱۳۹ تیم والیبالی

رقابت های والیبال جام رمضان در شهرها و روستاهای مختلف استان شب های پر هیجانی را برای جامعه هدف و علاقه مندان به این رشته ورزشی رقم زده است.

رقابت های والیبال جام رمضان در شهرها و روستاهای مختلف استان شب های پر هیجانی را برای جامعه هدف و علاقه مندان به این رشته ورزشی رقم زده ان.
ه گزارش خاورستان محمد رمضانی رئیس هیئت والیبال خراسان جنوبی با اشاره به گستردگی و حضور پرشور تیم های والیبالیست در جام رمضان امسال به خبرنگار خاورستان گفت: در این رقابت ها که در مجموع در ۱۰ شهرستان در حال برگزاری است حدود ۱۳۹ تیم و نزدیک به ۱۵۰۰ والیبالیست حضور دارند.
وی با اشاره به برگزاری این رقابت ها در دو بخش بانوان و آقایان افزود: در بيرجند ۵ تیم آقايان و ۷ تيم بانوان و در سرايان در بخش آقايان ۱۰ تيم و در خوسف در بخش آقایان ۶ تیم و در روستای طاهر آباد این شهرستان ۶ تیم حضور دارند.
وی با اشاره به این که در قاین رقابت ها در رده ها و بخش های مختلف در حال برگزاری است افزود: در بخش آقايان ادارات۵ تيم، نونهالان ۴ تيم، آزاد ۵ تيم و نوجوانان٦ تيم با یکدیگر رقابت می کنند و در
بخش بانوان آزاد ١١ تيم و نونهالان و جوانان هم ٥ تيم حضور دارند.
وی با اشاره به حضور ۵ تیم آقایان در درميان افزود: در طبس در بخش آقايان ۱٠ تيم و در بخش بانوان ٥ تيم و در دیهوک هم ۶ تیم آقایان با یکدیگر رقابت می کنند.
به گفته وی در نهبندان تعداد تیم‌های آقايان ۱۰ و بانوان ٤ تيم است و سربيشه هم با ۶ تیم آقایان و ۶ تیم بانوان در این رقابت ها حضور دارد.
وی افزود: در فردوس تعداد تیم های آقایان ۶ تیم و روستای طاهر آباد این شهرستان ۶ تیم هستند‌ و بشرویه فقط ۵ تیم آقایان با یکدیگر رقابت می کنند.
به گفته وی رقابت ها در ماه مبارک رمضان برگزار خواهد می شود و برترین های این رقابت ها معرفی خواهند شد.