ملی‌پوش پاراکانو:

شرایط اردوهای پاراقایقرانی نسبت به دوره گذشته بهتر است

بهروزی‌راد گفت: شرایط بسیار خوبی نسبت به دوره گذشته اردوهای آماده‌سازی فراهم شده و من هم در تلاشم بتوانم بهترین نتیجه را در بازی‌های پارالمپیک توکیو بگیرم.

به گزارش خاورستان، شهلا بهروزی‌راد در گفت‌وگو با فارس در خصوص پیگیری تمریناتش، اظهار کرد: تمرینات غیرمتمرکز و انفرادی خودم را در دریاچه آزادی، زیر نظر مسعود مهدوی‌نیا سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی آغاز کردم. هم اکنون شرایط خوبی دارم و کمیته ملی پارالمپیک یک مربی بدنساز اختصاصی در اختیار من گذاشته‌اند و روانشناس هم در کنار تیم‌مان است. شرایط بسیار خوبی نسبت به دوره گذشته اردوهای آماده‌سازی فراهم شده و من هم در تلاشم بتوانم بهترین نتیجه را در بازی‌های پارالمپیک توکیو بگیرم.
ملی‌پوش پاراکانو کشورمان در مورد تمرین با قایق جدیدش هم گفت: در سال ۲۰۱۹ که در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کرده بودم با این مدل از قایق‌های خارجی توانستم مدال بگیرم. شرکت سازنده نیز به خاطر اینکه توانسته بودم مدال بگیرم قیمت خرید این قایق را به ۵۰ درصد به من تخفیف داد. ۵۰ درصد مبلغ باقی مانده قایقم را هم کمیته ملی پارالمپیک به عنوان پاداش برای من خریداری کردند. بر همین اساس قایقم در روز ۲۸ مرداد ماه وارد ایران شده بود.
وی افزود: به دلیل یک سری بدهی‌های که فدراسیون قایقرانی داشت، قایق من درگیر این مشکلات مالیاتی شده بود. در نهایت با کمک مهرداد جمال ارونقی معاون فنی و امور گمرکی ایران بعد از سه ماه ترخیص کنم و تحویل گرفتم.
بهروزی‌راد خاطرنشان کرد: از مسعود مهدوی نیا سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی هم تشکر می‌کنم که زحمات زیادی برای من و بقیه بچه‌ها می‌کشند.
انتهای پیام/۴