نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:

شرکت در راهپیمایی روز قدس عامل امنیت کشوراست/ اعلام جشن برجام دشمن را جری‌تر می‌کند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در راهپیمایی روز جهانی قدس حتما باید شرکت کنیم چراکه جهاد فی سبیل الله است، ثواب زیادی دارد، پشتوانه ملت، عامل امنیت کشور و بسیار کارساز است و اگر ملت در صحنه باشند دشمن مأیوس می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در جمع مردم خوسف در مسجد جامع این شهر ضمن تسلیت شهادت مولی الموحدین(ع)، گفت: شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی است که بایستی قدر دانسته شود.
وی با بیان این‌که خداوند در قرآن مجید از لیالی قدر به بزرگی یاد کرده است، اظهار کرد: همچنین سوره‌ای نیز به نام “سوره قدر” نازل کرده است.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای خودسازی دانست و افزود: در این ماه که ماه مهمانی خداوند است بایستی انسان در خود نوسازی ایجاد کرده و به اصلاح شیوه زندگی گذشته‌ش بپردازد.‌
عبادی با اشاره به فضیلت شب‌های مبارک قدر متذکر شد: در تمام سال، شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی‌رسد چراکه نزول قرآن، شب فرود آمدن ملائکه و روح نیز نام گرفته است.
وی با اشاره به این مهم که عبادت در شب قدر برتر از عبادت هزار ماه است، اظهار کرد: در این شب، مقدرات یک سال انسان‌ها و روزی‌ها، عمرها و امور دیگر مشخص می‌شود.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی همچنین ضمن اشاره به شخصیت امام راحل(ره)، اظهار کرد: امام خمینی (ره) یک نعمت بزرگ الهی بود که خدا به ما داد و اگر ایشان نبود بلایی که بر سر مردم سوریه، عراق و یمن در آوردند بر سر ما نیز در می‌آوردند لذا بایستی آرمان‌های امام را پاس داریم.
عبادی راز همه موفقیت‌های امام راحل(ره) را در بندگی ایشان دانست و عنوان کرد: امام(ره)، عبد صالح خدا بود از این رو زندگی و رحلت ایشان هم عارفانه بود و برای خود هیچ نمی‌خواست و ما وظیفه داریم که با تمام توان برای زنده نگه داشتن آرمان‌ها و اهداف امام راحل(ره) تلاش کنیم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، با دعوت همه مردم به حضور در راهپیمایی این روز بزرگ، تصریح کرد: در راهپیمایی روز جهانی قدس حتما باید شرکت کنیم چراکه جهاد فی سبیل الله است، ثواب زیادی دارد، پشتوانه ملت، عامل امنیت کشور و بسیار کارساز است و اگر ملت در صحنه باشند دشمن مأیوس می‌شود.
عبادی همچنین اشاره‌ای به پروژه نیمه‌تمام بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوسف کرد و یادآور شد: با توجه به این‌که این پروژه هیچ‌گونه ردیف بودجه‌ای در کشور نداشت با پیگیری‌های متعدد ردیف بودجه گرفت و ۷۰ میلیارد ریال بودجه برای بیمارستان خوسف گذاشته شده است که مدیران اجرایی بایستی پیگیر تخصیص اعتبار باشند.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، خاطرنشان کرد: امام(ره) هرگز به دشمن اعتماد نکرد اما به مردم اعتماد کرد و نهضت به پیروزی رسید.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که نباید شعار خزانه خالی بدهیم تصریح کرد: اعلام جشن برجام پالس‌های منفی به دشمن می‌دهد و دشمن را جری‌تر می‌کند.
عبادی ادامه داد: اگر کشوری توان نظامی و موشکی نداشته باشد محکوم به شکست است و کمک‌کنندگان به جنگ روانی دشمن موجودات بدی هستند و این باعث سرافکندگی است، دشمن به فکر تحریم و فشار اقتصادی و دنبال توطئه در کشور است، با دو قطبی کردن، راه‌اندازی دعواهای سیاسی، مشکلات معیشتی را سیاسی کردن و با توطئه‌های مختلف در صدد ضربه زدن به مردم و نظام است اما با هوشیاری ملت نمی‌تواند کاری از پیش ببرد مگر این‌که نیروهای داخلی و خودی به دشمن کمک کنند.
وی در مورد آینده‌نگری مقام معظم رهبری گفت: ایشان فرموده اند “من آینده را خوب می‌بینم” لذا نگاه به آینده باعث امیدواری است و ان‌شاءالله که بر اساس روایات مختلف، پرچم انقلاب و امام راحل(ره) به دست اولاد فاطمه زهرا (س) به دست امام زمان (عج) برسد.
انتهای پیام/۱۰۱/ ۲۵/ ۴