مدیر مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی خراسان جنوبی خبر داد

شرکت دو تیم از خراسان جنوبی در مرحله کشوری دومین رویداد تولید محتوای بسیج

کمیلی گفت: دو تیم از استان خراسان جنوبی همزمان با هفته دفاع مقدس در مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با تیم‌هایی از سراسر کشور به رقابت خواهند پرداخت.

فرامرز کمیلی مدیر مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس گفت: دو تیم از استان خراسان جنوبی همزمان با هفته دفاع مقدس در مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با تیم‌هایی از سراسر کشور به رقابت خواهند پرداخت.
کمیلی گفت: این دو تیم شامل طراحی بازی و نرم‌افزار اندروید هستند که در مرحله استانی این رویداد که در سال گذشته در بیرجند برگزار شد، رتبه نخست را کسب کردند.
وی افزود: مرحله کشوری رویداد، دوم لغایت چهارم مهرماه با شرکت تیم‌هایی از سایر استان‌ها در رشته‌های بازی‌های اندروید، نرم‌افزار و پویانمایی در تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
مدیر مرکز متنا خراسان جنوبی، هدف از برگزاری این رویداد را شناسایی افراد و تیم‌های توانمند حوزه تولید محتوا عنوان کرد و گفت: طبیعتا تیم‌ها با شرکت در این‌گونه رویدادها با ظرفیت‌های متفاوتی آشنا می‌شوند خصوصا که شرایط خاص رویداد که قرنطینه ۴۸ ساعته را شامل می‌شود، توانایی تیمی و سرعت عمل تیم را محک می‌زند که خود باعث کشف نقاط قوت و ضعف آن می‌شود.
کمیلی افزود: امیدواریم در مرحله دوم رویداد که ان‌شاءالله امسال برگزار خواهد شد، تیم‌های مستعد دیگری نیز حضور پیدا کنند و شاهد رشد و افزایش توانمندی استان در عرصه تولید محتوای موثر، بروز و باکیفیت باشیم.
انتهای پیام/۴