مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی:

شماره حساب های رزمایش کمک مومنانه در خراسان‌جنوبی اعلام شد

هنری گفت: مردم خراسان جنوبی جهت شرکت در رزمایش کمک مومنانه میتوانند کمک های نقدی خود را به شماره حسابهای اعلام شده واریز کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در سطح کشور و استان و پیامدهای منفی به وجود آمده برای معیشت برخی خانوارهای کم درآمد و بی بضاعت رزمایش سراسری کمک‌های مومنانه جهت کمک به اقشار آسیب پذیر برگزار میشود.
وی با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد رزمایش گسترده مواسات، همدلی و کمک های مومنانه در ماه مبارک رمضان برای یاری رساندن به افراد کم بضاعت گفت: رزمایش بزرگ و سراسری کمک های مومنانه کار بسیار خوب و مبارکی بود که در روز نیمه شعبان توسط مقام معظم رهبری در جهت کمک به معیشت افراد آسیب دیده از ویروس کرونا بیان شد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی عنوان کرد: به منظور تحقق تدابیر فرامین فرمانده معظم کل قوا مدظله العالی و پیرو ابلاغ دستورالعمل رزمایش بزرگ و سراسری کمک‌های مومنانه، هم استانی ها در خراسان جنوبی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۴۲۱۳-۴۳-۵۵۵۵۵۵۵-۱۳، شماره کارت۶۲۷۳-۸۱۱۱-۴۹۱۲-۳۶۴۵ و شماره شبای ir۳۷۰۶۳۰۴۲۱۳۰۴۳۰۵۵۵۵۵۵۵۰۱۳ بانک انصار به نام کمک های مردمی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی واریز کنند.
هنری اظهار کرد: کمک هایی که به صورت کالا باشد در همان محله به افراد نیازمند تحویل خواهد شد و کمک‌های نقدی جمع آوری شده در هر منطقه در همان منطقه جغرافیایی توزیع میشود.
وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیش از ۷۸۰۰ بسته معیشتی به ارزش یک میلیاردو ۱۵۰ میلیون تومان با کمک خیرین در بین نیازمندان توزیع شده است.
انتهای پیام/۱۲۷