با همکاری اداره کل اطلاعات خراسان‌جنوبی انجام شد؛

شناسایی شرکت تعاونی کشاورزی متخلف در خراسان‌جنوبی

تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان صمت خراسان‌جنوبی گفت: یک شرکت تعاونی کشاورزی متخلف به اتهام عرضه خارج از شبکه شناسایی و به تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی معرفی شد.

به گزارش خاورستان، در شرایطی که دامداران خراسان‌جنوبی با مشکل تهیه نهاده دامی مواجه هستند برخی از شرکت تعاونی‌های کشاورزی اقدام به عرضه خارج از شبکه می‌کنند.
علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی در این خصوص از معرفی یک شرکت تعاونی کشاورزی متخلف به اتهام عرضه خارج از شبکه به تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی خبر داد.
وی افزود: با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات خراسان جنوبی و با بررسی اسناد و مدارک مرتبط توسط کارشناسان بازرسی، تخلف یک شرکت تعاونی کشاورزی از شهرستان‌های تابعه محرز و شرکت مورد نظر به اتهام عرضه خارج از شبکه ۳۰ تن سهمیه جو تخصیصی به ارزش ۶۱۲ میلیون ریال جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف مانند گرانفروشی، عدم درج قیمت ، عدم نصب نرخنامه، کم فروشی و تقلب، عدم صدور فاکتور فروش، فروش اجباری و عرضه خارج از شبکه می‌توانند گزارشات خود را به صورت حضوری به معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان ارسال و یا به شماره تلفن ۱۲۴ گزارش دهند.
انتهای پیام/۱۲۷