روابط عمومی قرارگاه عملیاتی شهید شهرامفر کردستان اعلام کرد:

شناسایی و انهدام یک گروهک ضدانقلاب که قصد اخلال در انتخابات را داشتند

بنابر اعلام روابط عمومی قرارگاه عملیاتی شهید شهرامفر، یک گروهک تروریستی در کردستان شناسایی و منهدم شد و ۵ نفر از مزدورانش به هلاکت رسیدند.

به گزارش خاورستان به نقل از به نقل از کُردتودی، روابط عمومی قرارگاه عملیاتی شهید شهرامفر از شناسایی و انهدام یک گروهک تروریستی در کردستان خبر داد.
در بیانیه این قرارگاه آمده است: به استحضار ملت شریف و عزیز کردستان می‌رساند با رصد، رهگیری و اشراف دقیق اطلاعاتی در پی درگیری نیروهای بومی جان برکف قرارگاه عملیاتی شهید شهرامفر استان کردستان چند روز مانده به انتخابات با گروهک ضدانقلاب در منطقه عمومی بانه و سروآباد که قصد نفوذ و خرابکاری به ویژه در ایام انتخابات را داشتند، سربازان ولایت طی دو عملیات ویژه با توجه به جغرافیای پیچیده منطقه که منجر به انهدام تیم‌های مذکور شد موفق شدند تعداد پنج نفر از مزدوران ضد انقلاب را به هلاکت برسانند.
در این درگیری علاوه بر زخمی شدن سه نفر از اشرار، از آنها مقادیر قابل توجهی سلاح، مهمات، تجهیزات و امکانات فنی کشف و ضبط شد.
قرارگاه شهید شهرامفر به اشرار و ضد انقلاب هشدار می دهد که اجازه هیچ‌گونه تعرض و جنایتی علیه مردم بومی منطقه نمی‌دهد و در صورت مشاهده کوچکترین تحرکی با برخورد قاطع رزمندگان مواجه خواهند شد.
انتهای پیام/۳