معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران مطرح کرد؛

شهادت حاج قاسم عامل تسریع حرکت جبهه مقاومت در منطقه/ مظلومیت شهدای مقاومت به زودی شیطان بزرگ را به زیر می‌کشاند

سردار نقدی گفت: حرکت مقاومت شدت بیشتری گرفته و با هدف به زیر کشیدن رژیم مستبد آمریکا حرکت می کند و همه دنیا طلیعه های افول آمریکا را لمس می کنند که همه از آثار خون شهدا است.

به گزارش خاورستان به نقل از آرمان‌کرمان، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران صبح امروز با حضور در گلزار شهدای کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز افتخار داریم سفر خود را از کنار مزار مطهر شهید سلیمانی آغاز کرده و طرح های خدمت رسانی متعددی را در استان افتتاح کنیم.
وی افزود: این پروژه های خدمت رسانی همراه با برنامه های فرهنگی توسط سپاه ثارالله استان انجام شده، در این راستا نیز اجتماعی با حضور پیشکسوتان سپاه و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس برگزار می شود.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در پاسخ به درخواست یکی از خبرنگاران برای بازگو کردن خاطره ای از شهید سلیمانی ابراز کرد: همه مردم ایران با شهید سلیمانی خاطره دارند و کمتر کسی را می توان یافت که با این شهید بزرگوار مانوس نباشد، همه زندگی شهید سلیمانی تنها رشادت و از خود گذشتگی بود.
سردار نقدی بیان کرد: حرکتی که در جبهه مقاومت آغاز شده بسیار بزرگ تر از آن است که با رفتن سرداران بزرگ متوقف یا کند شود.
وی یادآور شد: همان گونه که مشاهده می کنید حرکت مقاومت شدت بیشتری گرفته و با هدف به زیر کشیدن رژیم مستبد آمریکا حرکت می کند و همه دنیا طلیعه های افول آمریکا را لمس می کنند که همه از آثار خون شهدا است.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در پایان خاطرنشان کرد: مظلومیت و پاکی شهدای مقاومت، قاتلین خود را به زیر کشانده و اسلام را بر منطقه حاکم می کند.
انتهای پیام/۴