فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی خبر داد

شهادت یکی از مأموران مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی خراسان جنوبی

سردار فرشید از شهادت یکی از مأموران مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی خراسان جنوبی در شهرستان سربیشه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار ناصر فرشید فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی دقایقی پیش اعلام کرد: صبح امروز در عملیات مأموران پاسگاه حسین‌آباد شهرستان سربیشه یکی از کارکنان پلیس خراسان جنوبی در راه مبارزه با مواد مخدر آسمانی شد و جان خود را از دست داد.
به گزارش خاورستان، شهید سعید بنی‌اسدی از مأموران پاسگاه حسین‌آباد شهرستان سربیشه بود.
سردار ناصر فرشید در ادامه گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تردد خودروی حامل مواد مخدر در محور مرزی ماهیرود به سمت سربیشه مأموران انتظامی پاسگاه عملیاتی «حسین‌آباد» شهرستان سربیشه جهت متوقف کردن خودرو در حاشیه پاسگاه و کنار جاده مستقر شدند.
وی افزود: مأموران به راننده خودروی حامل مواد مخدر دستور ایست دادند که راننده خودرو قصد متواری شدن داشت که پس از برخورد با استوار «سعید بنی‌اسدی» واژگون شد.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی افزود: در این عملیات استوار «سعید بنی‌اسدی» از کارکنان پاسگاه عملیاتی حسین آباد شهرستان سربیشه به علت شدت جراحات در دم جان باخت و خودرو توقیف و دو سرنشین آن دستگیر شدند.
سردار فرشید با بیان این‌که مأموران در بازرسی از خودرو حدود ۵۸ کیلوگرم مواد مخدر کشف کردند، افزود: متهمان بر اثر واژگونی خودرو مصدوم شدند که تحت درمان قرار گرفتند.
وی در پایان شهادت این سرباز مدافع حریم وطن را به خانواده این شهید، کارکنان جان برکف نیروی انتظامی و مردم ولایت‌مدار خراسان‌جنوبی تبریک و تهنیت گفت و برای بازماندگان این شهید گرانقدر طلب صبر و مغفرت کرد.
انتهای پیام/۴