مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی:

شهدا، ايثارگران و جانبازان به عنوان گنجينه‌های مهم مورد توجه قرار گيرند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی با بيان اينكه ايثارگری و ازخود گذشتگی شهدا و خانواده‌های آنان بايد به طور مداوم از طريق رسانه‌ها منعكس شود گفت: شهدا، ايثارگران، جانبازان، بسيجيان و خانواده‌های معظم آنان بايد به عنوان گنجينه‌های مهم و ارزشمند از سوی اقشار مختلف مردم مورد توجه قرار گيرند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، همزمان با ایام هفته ملی مهارت مدیر کل و جمعی از کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان با خانواده شهدای انقلاب اسلامی دیدار و تجلیل کردند.
در هفته ملی مهارت با هدف تکریم و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی مدیرکل و جمعی از کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای با حضور در روستای سیوجان با خانواده شهید جاوید الاثر موسوی رستگار از شهدای ۸ سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار ابتدا حاضرین ضمن قرائت فاتحه برای شادی روح امام و شهدا و به ویژه شهید موسوی رستگار از درگاه ایزدمنان آرزوی صبر و شکیبایی برای خانواده و بالاخص پدر و مادر شهید مسئلت کردند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی در این این دیدار با اشاره به هفته ملی مهارت گفت: انقلاب اسلامی متعلق به همه افراد و اقشار جامعه اسلامی است و گراميداشت این هفته‌ها و مناسبت‌ها در واقع به معنای تجديد عهد با شهدا و آرمان‌های بلند امام راحل است.
حسین خوشایند به مجاهدت‌ها و ايثارگری‌های شهدا و خانواده‌های آن‌ها در پيروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اشاره كرد و افزود: اين عزيزان از تمام هستی خود برای پيروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس گذشتند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی تعهد و باور قلبی آنان را مورد تاكيد ويژه قرار داد و بیان کرد: اين عزيزان در واقع به امام راحل(ره)، اسلام و قرآن كريم اعتقاد راسخ و ايمان قلبی داشتند.
خوشایند با بيان اينكه ايثارگری و ازخود گذشتگی شهدا و خانواده‌های آنان بايد به طور مداوم از طريق رسانه‌ها منعكس شود گفت: شهدا، ايثارگران، جانبازان، بسيجيان و خانواده‌های معظم آنان بايد به عنوان گنجينه‌های مهم و ارزشمند از سوی اقشار مختلف مردم مورد توجه قرار گيرند.
انتهای پیام/ ۱۳۲