شهردار بیرجند از شایستگی های کادر درمان تقدیر کرد

شهردار بیرجند در نشستی با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی ضمن تشکر از زحمات کادر درمان در شرایط موجود گفت: شایستگی های شما عزیزان با الفاظ قابل تقدیر نیست.

به گزارش خاورستان، شهرداری بیرجند روز گذشته نشستی را با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برای اتخاذ تصمیم در خصوص پرداخت بدهی‌های دانشگاه علوم پزشکی به شهرداری و قرارداد جمع آوری زباله ها برگزار کرد.
محمد علی جاوید شهردار بیرجند در این نشست، ضمن تشکر از زحمات کادر درمان در شرایط موجود، گفت: شایستگی های شما عزیزان با الفاظ قابل تقدیر نیست.
وی افزود: در جلسات متعدد با سایر دستگاهها، موضوع بدهی ها را حل و فصل نموده ایم اما در خصوص بدهی های دانشگاه علوم پزشکی هنوز به نظر قطعی نرسیده ایم.
جاوید تصریح کرد: پروژه‌های جدید برنامه‌هایی هستند که مربوط به مطالبات قبلی نیست بنابراین هیچ پروژه ای از دستگاهها را بلاتکلیف نخواهیم گذاشت.
شهردار بیرجند با اشاره به اینکه شهرداری ماهیانه حداقل مبلغ یک میلیارد تومان بابت هزینه های پسماند شهر پرداخت می کند عنوان کرد: مجموعه بزرگی در سایت پسماند در حال اجرا می باشد و هزینه های مربوط به جمع آوری پسماندها بر اساس تصویب شورای اسلامی شهر اخذ می گردد.
جاوید تصریح کرد: شهروند مداری، کسب رضایت شهروندان و تلاش بر توسعه شهر از اهداف شهرداری می باشد.
معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز در این جلسه با درود بر روح شهدای عرصه سلامت، خداقوت به مدافعین سلامت و تشکر از نگاه مثبت شهردار بیرجند خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم تا در پروژه‌های جدید حق و حقوقات شهرداری را پرداخت نموده و تمامی موارد مربوط به پروژه های جدید را پرداخت کنیم.
وی هدف دانشگاه را قطعا بر تعامل با شهرداری بیرجند عنوان کرد.
در ادامه این جلسه بر مواردی در خصوص ساخت دانشکده دندانپزشکی تاکید شد.
انتهای پیام/ ۱۳۲