نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

شهید غلامی تا آخرین نفس در راه احقاق حق ایستادگی کرد/ خانواده این شهید با حضرت زینب هم نوا هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: یک انسان آزاده آخرین نفس و رمقی که دارد در راه احقاق حق و ابطال باطل انجام می‌دهد و شهید غلامی این گونه بود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند پیش از ظهر امروز در منزل سردار شهید غلامی گفت: از دنیا رفتن در اختیار ما نیست اما چگونه رفتن در اختیار ما است و امیدواریم خداوند عاقبت ما را ختم به خیر کند.

وی خاطرنشان کرد: تاریخ یک تابلو است و دیدن این تابلو مهم است تا بدانیم قبل از ما دیگران چگونه بودند و چگونه رفتند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی یادآورشد: در این تابلو چهره شهدا و تمامی آن‌ها که زندگی خود را در راه خدا گذاشته اند، می‌درخشد.

آیت‌الله عبادی ضمن اشاره به این‌که ستمگران به ایران اسلامی در جنگ نابرابر حمله کردند و افرادی بودند که در این جنگ امتیاز آوردند، گفت: جانبازان و آن‌هایی که دوران سخت اسارت در دست بیگانه را تحمل کردند و خانواده آن‌ها امتیاز بزرگی دارند.

وی با بیان این‌که بازنشستگی در سیستم اداری است اما انسان متعهد هیچ‌گاه بازنشسته نیست، گفت: یک انسان آزاده آخرین نفس و رمقی که دارد در راه احقاق حق و ابطال باطل انجام می دهد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: شهید غلامی در ماه صفر که انقلاب اسلامی از برکت محرم و صفر است، به شهادت رسید.

آیت‌الله عبادی بیان کرد: خانواده شهید تحمل مصائب از دست دادن شهید را در روزهایی دارند که حضرت زینب کبری سلام الله علیها و خاندان اهل بیت علیه السلام در این روزها سخت‌ترین مصائب را در راه خدا به دوش می کشند.

وی خطاب به خانواده شهید، گفت: شما با کاروان حضرت زینب سلام الله علیها همراه شدید.
امام جمعه بیرجند با بیان این‌که در آستانه اربعین حسینی هستیم گفت: در این روزها از کشورهای مختلف برای پیوستن به کاروان حضرت زینب کبری سلام الله علیها و امام سجاد علیه السلام از سراسر جهان سرازیر می‌شوند.

انتهای پیام/ ۵