رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهبندان خبر داد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پشتوانه حضور مردم در بزنگاه‌های انقلاب/ برنامه‌ریزی هوشمندانه این نهاد توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

حجت‌الاسلام خزاعی گفت: خوشبختانه تاکنون با برنامه‌ریزی‌های به موقع و هوشمندانه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، توطئه‌های دشمن با حضور مردم در صحنه‌های مختلف نقش برآب شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین عباسعلی خزاعی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و امام جمعه نهبندان در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، به روز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و گفت: برای تبیین و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبلیغ مناسبت‌های ملی و مذهبی، نیاز بود تا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تأسیس شود.
وی ادامه داد: یادآوری مناسبت‌ها یک ریشه قرآنی دارد و باید ایام‌الله را به مردم یادآوری کنیم که این اقدام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حرکت در مسیر کلام خدا و قرآن است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهبندان گفت: نظراتی که اکنون در شورای هماهنگی ارائه می‌شود هیچ‌گاه در سال‌های اول انقلاب، نظرات به این پویایی نبوده است.
حجت‌الاسلام خزاعی خاطرنشان کرد: دهه‌فجر و دیگر مناسبت‌ها هر ساله باید گرامی داشته می‌شد که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که مجموعه‌ای از وزارت‌خانه‌ها، افراد حقیقی و حقوقی است با تبلیغات این مناسبت‌ها را زنده نگه می‌دارد.
وی بخش تبلیغات را در دنیا بسیار مهم دانست و افزود: این موضوع به حدی مهم است که یکی از سردمداران جنگی در جهان حاضر است یک دلار برای جنگ و ۱۰۰ دلار برای تبلیغات هزینه کند.
امام جمعه نهبندان ادامه داد: یکی از وظایف مهم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، تبلیغات است که باید همه به این وظیفه مهم توجه کنند.
حجت‌الاسلام خزاعی اضافه کرد: نیاز است مبانی جمهوری اسلامی حفاظت، تبلیغ، بیان و هماهنگ باشد؛ همان طور که از آن نام برمی‌آید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، باید هم هماهنگ و هم اسلامی باشد.
وی بیان کرد: شاید اقدامات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در شهرستان نهبندان به نقطه‌ی مطلوب نرسیده باشد اما به سمت نقطه مطلوب در حال حرکت است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهبندان افزود: هر ساله هر برنامه‌ای که از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اعلام شده، شهرستان نهبندان نیز به تبع استان این برنامه‌ها را اجرا کرده است.
حجت‌الاسلام خزاعی بیان کرد: مهم‌ترین اقدامات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، زنده نگه داشتن آرمان‌های انقلاب اسلامی است به طوری که با گرامیداشت دهه فجر، خاطرات این مناسبت در سال ۵۷ تداعی می‌شود.
وی تأکید کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی توانسته رسالت خود را به خوبی انجام دهد و به تناسب زمان باید ابتکاراتی انجام دهد به طوری که الان از ظرفیت فضای مجازی در تبلیغات جدید باید حداکثر استفاده را ببرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهبندان اظهارکرد: همان‌طور که از نام این نهاد برمی‌آید شورای هماهنگی باید هماهنگی، وحدت، انسجام و امید به زندگی را به مردم بدهد اگر این وحدت نباشد به اهداف و آرمان‌ها نمی‌توان رسید.
حجت‌الاسلام خزاعی افزود: اتحاد و انسجام می‌تواند ما را به وحدت و هماهنگی افراد و مجموعه‌هایی که زیرمجموعه‌های شورای هماهنگی هستند، برساند و براساس این وحدت باید در برابر تهدید تبلیغاتی دشمن پاسخ محکمی بدهند.
وی بیان کرد: انقلاب ما مردمی است و یکی از ارکان تشکیل دهنده انقلاب، حضور مردم در صحنه است؛ رهبری، وحدت و انسجام یک نقش بی‌بدیل مردم در پیشبرد اهداف انقلاب است و هر جا مردم پشتیبان انقلاب باشد انقلاب محکم جلو رفته و اگر مردم حضور نداشته باشد زمینه سوءاستفاده دشمن فراهم می‌شود.
امام جمعه نهبندان تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون با برنامه‌ریزی‌های به موقع و هوشمندانه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، توطئه‌های دشمن نقش برآب شده است.
حجت‌الاسلام خزاعی گفت: هر سال دهه فجر دشمن تبلیغاتی راه می‌اندازد که مردم در صحنه حضور نداشته باشند اما مردم با حضور خود ضمن صیانت از انقلاب، مشت محکمی بر دهان بدخواهان می‌زنند.
وی نقش مردم در تداوم انقلاب را یک نقش بی‌بدیلی دانست و افزود: این نقش با پویایی برنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میسر می‌شود.
انتهای پیام/۵/ ۴