معاون توسعه مشارکت های کمیته امداد خراسان جنوبی:

شور عاطفه‌ها ۲۲ شهریور تا ۱۱ مهر برگزار می‌شود

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با اشاره به اینکه امسال شور عاطفه‌ها از ۲۲ شهریور تا ۱۱ مهر ماه برگزار می‌شود، گفت: باتوجه به تداوم شیوع ویروس کرونا و تغییر در نظام آموزشی، کمک‌های جمع‌آوری شده با اولویت تامین ملزومات آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان نیازمند هزینه می شود.

به گزارش خاورستان، احمد رفیعیمعاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هرساله شور عاطفه ها در آستانه بازگشایی مدارس با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند برگزار می شود، گفت: امسال با توجه به تقارن «شور عاطفه‌ها» با ایام برگزاری رزمایش ایران همدل از روز شنبه ۲۲ شهریورماه تا جمعه یازدهم مهرماه سال جاری به مدت ۲۱ روز این رزمایش با موضوع شور عاطفه باهدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند برگزار خواهد شد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: با تداوم شیوع ویروس کرونا و تغییر در نظام آموزشی و همچنین شرایط اقتصادی جامعه کمک های جمع آوری شده در شور عاطفه ها امسال به تامین لوازم التحریر و اقلام آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان نیازمند هزینه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هشت هزار دانش آموز نیازمند زیرپوشش این نهاد هستند، بیان کرد: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف از جمله خیران، مؤسسات خیریه، مراکز نیکوکاری و همچنین تعامل و هم‌افزایی با مراکز دولتی، اقتصادی، تجاری، اصناف و بازاریان برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر رویداد شور عاطفه‌ها برنامه‌ریزی‌شده است.
رفیعی استفاده از کد # ۵۶*۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه را یکی از روش‌های الکترونیکی برای شور عاطفه ها دانست و افزود: همچنین مردم نیکوکار با شماره گیری ۸۸۷۷ ، تلفن گویای ۰۹۶۸۸۷۷ و مراجعه به سایت امداد www.emdad.ir می توانند در تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند سهیم شوند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی ادامه داد: پارسال سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در جشن عاطفه‌ها جمع آوری شد.
انتهای پیام / ۳