شوک ۴۳۸ هزار دلاری دیاباته به استقلال/آقای گل لیگ برتر تهدید به فسخ قرارداد کرد

شیخ دیاباته با ارسال نامه رسمی به باشگاه استقلال اعلام کرد در صورتی که بدهی این باشگاه به وی پرداخت نشود قراردادش یکطرفه فسخ خواهد شد.

به گزارش خاورستان به نقل از فارس، شیخ دیاباته بعد از فینال جام حذفی برای دیدار با خانواده خود راهی فرانسه شد و با تاخیر خود را به اردوی قطر رساند. این بازیکن که مدتی است مطالبات خود را از باشگاه استقلال دریافت نکرده این با وجود بازگشت به اردوی این تیم در قطر در نامه ای رسمی به مسئولان باشگاه استقلال هشدار داده که در صورت عدم پرداخت مطالباتش قرارداد خود را یکطرفه فسخ خواهد کرد.
ظاهرا مسئولان باشگاه استقلال به این بازیکن قول داده اند تا در صورت حضور در قطر و بازگشت به اردوی استقلال به هر شکل ممکن طلب وی را پرداخت خواهند کرد اما این بازیکن برای محکم کاری نامه خود را به باشگاه استقلال ارسال و یک رونوشت را هم به فیفا فرستاده است.
مهاجم تیم فوتبال استقلال در نامه رسمی خود به این باشگاه نوشت :
اول: حقوق ۲ ماه خود را که مبلغ ۸۵هزار دلار آمریکا است باید پرداخت شود.
دوم: ۱۰۵ هزار دلار بابات قرارداد جدید که باید قبل از تاریخ ۱۰ جولای(۲۰ تیرماه) پرداخت می شد.
سوم:پاداش ۲۳ بازی که در مجموع ۲۳ هزار دلار می شود.
چهارم: پاداش زدن ۱۵ گل که در مجموع ۱۵۰ هزار دلار می شود.
پنجم:پاداش ۲ پاس گل و سه پنالتی به ثمر رسیده که در مجموع ۲۵ هزار دلار می شود.
ششم: پاداش صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مبلغ ۵۰ هزار دلار ( البته استقلال هنوز از این مرحله صعود نکرده است).
همچنین دیاباته اعلام کرده سود این پول که پرداخت نشده در هر ماه ۱۰ هزار دلار است که باشگاه استقلال باید آن را پرداخت کند.
در انتهای نامه، این بازیکن اعلام کرد: در صورتی که یک باشگاه به صورت قانونی حقوق بیش از ۲ ماه یک بازیکن را پرداخت نکند بازیکن می تواند از حق خود برای فسخ قرارداد استفاده کند و در صورتی که بازیکن در یک نامه مکتوب ۱۵ روز به باشگاه فرصت بدهد و مطالباتش پرداخت نشود او می تواند از حق قانونی خود برای فسخ قرارداد استفاده کند.
دیاباته در پایان نامه خود تاکید کرد: از شما (باشگاه استقلال) درخواست می کنم نسبت به پرداخت مطالبات اینجانب اقدام نمایید.
به گزارش فارس، نامه دیاباته روز ۳۰ آگوست(۹ شهریور) به باشگاه استقلال ارسال شده و از آن تاریخ بیش از ۱۵ روز گذشته است. البته دیاباته هم اکنون در اردوی تیم استقلال حضور دارد اما به نظر می رسد در صورت پرداخت نشدن مطالبات وی، این بازیکن قرارداد خود را فسخ کند.
این در حالی است که مسئولان استقلال باید در اسرع وقت بدهی ۵۵۰ هزار دلاری به وینفرد شفر را پرداخت کنند و مطالبات سنگین دیاباته به مشکلات آنها اضافه کرده است.هرویه میلیچ دیگر بازیکنی است که خواستار پرداخت مطالبات خود شده و این موضوع را به اطلاع این باشگاه رسانده است.
انتهای پیام/۱۴۳