پویش تهیه و توزیع شیرینی شب عید برای نیازمندان؛

«شیرینی لبخند» بر لب محرومان

تهیه و توزیع ۵۰۰ بسته شیرینی شب عید برای خانواده‌های محروم و نیازمند شهرستان بیرجند به ارزش ریالی هر بسته ۸۵ هزار تومان از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این پویش متفاوت است.

به گزارش خاورستان، این روزها که در آستانه اعیاد و ایام مبارکی همچون میلاد مبارک حضرت فاطمه زهرا(س) و امام علی(ع) بوده و به نوروز ۱۴۰۰ نیز نزدیک‌ می‌شویم، مردم در تکاپوی روزهایی شادتر و بهتر برای خود و خانواده‌شان هستند، اما در مقابل هستند کسانی که در شرایط اقتصادی این روزها چشمانشان به نگاه مهربان خیرین و مردم نیکوکار خیره شده است.
گرچه دستگاه‌ها و نهادهای بسیاری که بنا به وظیفه شرعی و قانونی خود حامی نیازمندان بوده و آنان را تحت حمایت قرار داده‌ و لبخند شادی را بر لبان آن‌ها می‌نشانند، اما در شرایط فعلی گروه‌های جهادی و مردمی بسیاری با کمک‌های مؤمنانه خود به کمک این نهادها و کاستن از بار رنج محرومین پرداخته‌اند.
قرارگاه جهادی «شهید زارعی» مسجد امام هادی(ع) شهر بیرجند نیز از جمله گروه‌های جهادی فعال در سطح استان است که تاکنون با طرح‌های متفاوت و ابتکاری به نشاندن لبخند شادی بر لبان محرومین کمک شایانی کرده است.
این قرارگاه همزمان با فرارسیدن ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین میلاد امام علی(ع) پویش «شیرینی لبخند» را با هدف تهیه شیرینی شب عید محرومین و نیازمندان آغاز کرده است.
تهیه و توزیع ۵۰۰ بسته شیرینی شب عید برای خانواده‌های محروم و نیازمند شهرستان بیرجند شامل یک کیلوگرم شیرینی خانگی، یک بسته شیرینی عسلی و یک کیلوگرم شکلات به ارزش ریالی هر بسته ۸۵ هزار تومان از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این پویش متفاوت است.
این پویش همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی آغاز شده است.
توزیع این بسته‌های شیرینی که با هدف رنگین‌تر شدن سفره محرومین و به همت خیرین و مردم نیکوکار بیرجند تهیه خواهد شد، همزمان با میلاد باسعادت امام حسین(ع) و اعیاد شعبانیه انجام خواهد شد‌.
انتهای پیام/