رئیس پلیس راه خراسان جنوبی خبرداد

صبح خونین برای مسافران تابستانی/ ۵ کشته و ۶ مجروح در محور طبس- یزد

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: براثر تصادف دو خودروی پژو آردی در بامداد امروز پنج نفر کشته و شش نفر مجروح شدند.

به گزارش خاورستان، سرهنگ”علیرضا رضایی”رئیس پلیس راه خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: ساعت ۵ و ۱۵ دقیقه بامداد امروز با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف بین دو خودروی پژو آردی در کیلومتر ۹۱ جاده “طبس به یزد” بلافاصله نیروهای امدادی و مأموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.
وی گفت: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند بر اثر برخورد شدید ۲ دستگاه سواری پژو آردی رانندگان ۲ خودرو و ۳ سرنشین در دم فوت و ۶ سرنشین نیز به شدت مجروح و به مراکز درمانی اعزام شدند که حال یک نفر از آنان وخیم گزارش شده است.
سرهنگ رضایی علت این حادثه را انحراف به چپ سواری پژو آردی که از سمت یزد به طبس در حرکت بوده اعلام کرد و در این خصوص به رانندگان و مسافران تابستانی توصیه کرد هنگام خواب آلودگی از رانندگی جدا خودداری و به ازای هر ۲ ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت کنند.
وی یادآورشد: حادثه دیدگان یک خودرو اهل استان فارس و خودروی دیگر اهل استان البرز بوده اند.
جعفر حسن پور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طبس نیز در این رابطه گفت: صبح امروز، بر اثر برخورد رخ به رخ دو دستگاه سورای در کیلومتر ۹۲ محور طبس یزد ۶ نفر مصدوم شدند و ۵ نفر جان باختند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طبس افزود: با اعلام حادثه یک تیم از پایگاه مسجد شکر به محل حادثه اعزام و با عملیات رهاسازی پس از یک ساعت و ۴۰ دقیقه ۴ نفر از حادثه دیدگان که در صحنه حادثه جان باخته بودند از خودرو خارج و تحویل عوامل مربوطه شدند.
حسن‌پور خاطرنشان‌کرد: ۷ نفر از مصدومان توسط اورژانس هوایی به مرکز درمانی انتقال یافتند.
انتهای پیام/ ۵