انتقاد نماینده قائنات از رییس دولت:

صحبت های آقای احمدی نژاد، بهانه جویانه است/ به جای فرافکنی، به مشکلات اقتصادی رسیدگی کنید

نماینده قاینات در مجلس شورای اسلامی اظهاران و نحوه بیان مواضع رییس دولت در سفر اخیر استانی به خوزستان را مورد انتقاد قرار داده و خواستار تجدید نظر رییس جمهور در این باره شد.

جواد هروی، نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس، در گفت و گو با خبرنگار خاورستان با اشاره به سخنرانی رییس جمهور در سفر اخیر به خوزستان، این گونه اظهار نظر را، از سوی رییس دولت، بهانه جویانه عنوان کرده و گفت: انتظار ما این است که رییس جمهور از این ادبیات، دست برداشته و ادبیات خود را تغییر دهند.
وی با بیان این که آقای احمدی نژاد در چند سخنرانی اخیرشان، به گونه ای خاص سخن گفته اند و خیلی قصورات را بر گردن دیگران انداخته اند، گفت: متاسفانه ایشان هم بالاخره به ادبیات روی آورده و دیگران را متهم کردند.
هروی با بیان این که آقای احمدی نژاد عزم کرده تا همه چیز و همه کس را به چالش بکشد، گفت: این نحوه به چالش کشیدن همگان، اصلا کار درستی نیست و رییس جمهور نباید برای کاستی های موجود، به چنین فرافکنی هایی دست بزند.
وی ادامه داد: به سخره گرفتن دیگران، کاری را پیش نمی برد و صرفا باعث ایجاد جوسازی رسانه ای و سیاسی می شود.
هروی در پایان از رییس جمهور خواست تا در آستانه دو انتخابات بزرگ، از ادبیاتی که در پیش گرفته است، اجتناب کند، و در عین حال گفت: امروز کشور با مشکلات اقتصادی و مسایلی درگیر است که همه همت دولت باید مصروف رفع این مشکلات شود. نه این که بیاییم همه تقصیرها را به گردن این و آن انداخته و فرافکنی کنیم.