رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی خبر داد؛

صدور مجوز مرکز آموزش مهارتی پزشکی برای جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

صادقی از اخذ مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، جلال‌الدین صادقی رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران، از اخذ مجوز مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.
وی افزود: این مرکز جهت برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی پزشکی در استان برای جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی صادر شده است.
رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مرکز آموزش مهارتی و حرفه ای با هدف سامان دهی آموزش های مهارتی و حرفه ای نظام سلامت در استان، استفاده از ظرفیت های موجود در کشور برای تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه سلامت، راه اندازی شد، بیان کرد: ارتقای کیفیت آموزش های مهارتی حرفه ای و استفاده از ظرفیت اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی پس از کسب مجوز از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دیگر اهداف راه اندازی این مرکز است.
صادقی تصریح کرد: دوره‌های آموزشی در این مرکز بر مبنای استانداردها و قوانین آموزشی مرکز ملی آموزش های مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی برگزار و منجر به کسب یا ارتقای مهارت حرفه‌ای مهارت‌آموز و همچنین سبب افزایش توانمندی شغلی فرد در حوزه پزشکی از طریق افزایش مهارت‌های مرتبط با حرفه می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه از مهمترین اهداف این مرکز و اولویت های آن حل مشکلات و نیازهای جامعه است، یادآور شد: در مرکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای جهاددانشگاهی متقاضیان با سطوح تحصیلاتی دیپلم تا دکتری می توانند به تناسب در دوره های مهارتی و حرفه ای پزشکی شرکت کنند.
انتهای پیام/۷