رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند خبر داد

صعود تیم کوهنوردی شهرداری به ارتفاعات مزار رزگ

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند گفت: تیم کوهنوردی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند به ارتفاعات مزار رزگ صعود کرد.

به گزارش خاورستان، محمدرضا قلاسی مود رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند در حاشیه این صعود، اظهار کرد: صعود به ارتفاعات مزار رزگ به مناسبت گرامیداشت ۱۴ تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و تقدیر از خدمات شبانه روزی کارکنان پر تلاش و خدوم شهرداری‌ها و دهیاری‌ها انجام شد.
وی افزود: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با توجه به وظایفی که مطابق قانون برای سازماندهی امور مختلف شهرها و روستاها برعهده دارند، دارای جایگاه وی‍‍ژه‌ای در سطح مدیریت شهری و روستائی، عموم شهروندان، افکار عمومی، نخبگان، صاحب نظران و رسانه ها هستند و مجموعه فعالیت‌ها و تشکیلات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به دلیل ارتباط با زندگی روزمره تمامی شهروندان به طور منحصر به فردی در سطح جامعه مطرح است.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی ادامه داد: به این مناسبت، صعود به ارتفاعات مزار رزگ همراه با برگزاری مراسم زیارت عاشورا و با حضور دست اندرکاران حوزه مدیریت شهری توسط این سازمان برگزار شد.
قلاسی مود ابراز امیدواری کرد: زمینه مشارکت همدلانه و مؤثر مردم در تحقق درآمدهای پایدار شهرداری هاو دهیاری ها فراهم شود و با سرلوحه قراردادن اصل خدمت بی منت به مردم و صادق بودن با آنها در راستای کارآمد سازی هرچه بیشتر شهرداری ها و دهیاری ها گام برداشته شود.
انتهای پیام/ ۱۳۲