سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی :

طرح حمایتی استفاده مردم از ورزش ارزان در خراسان جنوبی ارائه می شود/ تلاش برای تکمیل پروژه های بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی

خسروی گفت: در راستای حمایت از طرح مردمی سازی یارانه ها توسط دولت مردمی با ارائه بسته و طرح های حمایتی می توان ورزش ارزان قیمت در اختیار مردم گذاشت.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد حسین خسروی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، با اشاره به رویکرد دولت مبنی بر تحقق وعده ها و حمایت از اقشار کم بضاعت و قشر ضعیف و متوسط جامعه تصریح کرد: دولت مردمی آیت الله رییسی با تحقق وعده های انتخاباتی، این وعده ها را یکی پس از دیگری اجرایی می کند که از مهمترین آنها اصلاح ساختار نظام اقتصادی است.

وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز، با حمایت از طرح های دولت همراه با دیگر دستگاه‌های متولی کمک می کند که این طرح ها به خوبی اجرایی شود و آحاد مردم جامعه به خصوص قشر ضعیف و کم بضاعت جامعه بتوانند از برکات آن منتفع شوند.

خسروی در راستای دستور مقام عالی وزارت در خصوص استفاده ارزان قیمت مردم از ورزش و پیشگیری از افزایش قیمت ها خاطرنشان کرد: در اداره کل ورزش و جوانان استان بسته های حمایتی ویژه ای برای این موضوع در دست بررسی، برنامه ریزی و اقدام است.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: بر همین اساس توسعه زیرساخت های ورزشی با اولویت مناطق مرزی و کمتر برخوردار با استفاده از ظرفیت خیرین و نهادهای انقلابی و حاکمیتی، تکمیل پروژه های ورزشی، حمایت از قهرمانان و استعدادهای ورزشی که در مسیر اردوهای انتخابی تیم های ملی حرکت می کنند از اولویت های کاری اداره کل ورزش و جوانان استان است.

خسروی خاطرنشان کرد: توسعه و ترویج خانه های ورزش روستایی، اعزام کاروان های نشاط و تندرستی، اجرای جشنواره های ورزشی و برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی در راستای توسعه و ترویج ورزش همگانی با هدف کاهش هزینه های ورزش خانوار را می تواند راهگشا باشد و ما به این مهم توجه ویژه داریم.

خسروی با اشاره به رویکرد دولت مبنی بر تکمیل پروژه های ناتمام ورزشی و صرف هزینه های سنگین در این مسیر خاطرنشان کرد: هر خانواده با توجه به سبد هزینه کرد خانوار از اماکن ورزشی استفاده می کند و به منظور استفاده حداکثری مردم از اماکن و زیرساخت های ورزشی تمام توان خود را به کار خواهیم بست، تا با تکمیل پروژه های ناتمام ورزشی بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در سطح استان، نگرانی‌ و دغدغه های خانواده ها برای استفاده از ورزش ارزان قیمت و توزیع عادلانه امکانات و زیرساخت های ورزشی به حداقل برسد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در پایان یادآور شد: تحقق وعده های دولت، به ویژه در اجرای اصلاح نظام اقتصادی، نیازمند همراهی و همکاری بیش از پیش مردم در این راه است که امیدواریم با همراهی مردم و تبیین برنامه های دولت توسط دستگاه های متولی، این مهم به خوبی اجرایی شود و شاهد عزت و سربلندی بیش از پیش ایران عزیز اسلامی باشیم.

 

انتهای پیام/۱۳۵