نماینده مردم بيرجند درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي:

طرح صیانت از فضای مجازی با قوت در مجلس دنبال می‌شود/ همه جانبه در پی امن کردن فضای مجازی هستیم

خسروی گفت: طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس با قوت با همراهی مسئولان مرتبط برای بررسی همه جوانب این طرح دنبال می شود.

حسین خسروی نماینده مردم بيرجند درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، به حذف نام و عكس شهيد سليماني در پيام رسانان خارجي اشاره كرد و گفت: محكم ترين جواب در پاسخ به دشمنان را امام خامنه اي در ديدار با خانواده اين شهيد دادند.

وي افزود: دشمنان از شخصيت شهيد سليماني بيشتر از زمان حيات ايشان خوف دارند و نگران هستند.

اين نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان‌كرد: معاندين نمي‌خواهند شهيد سليماني به عنوان يك الگو مطرح شود در صورتي كه اين شهيد محبوب دلهاي همه مردم عالم است.

خسروي اضافه كرد: در اين دو سال پس از شهادت شهيد سليماني علاوه بر شيعه و سني، از غير مسلمانان نيز بر سر مزار شهيد سلمياني زائر داشتيم.

وي به سخن امام سجاد مبني بر اينكه “خدارا تو راسپاس كه دشمنان ما را از احمقان آفريدي”، اشاره كرد و گفت: متاسفانه مستكبران مدعي آزادي بيان هستند اما از پوستر و حتي بردن نامي از شهيد سليماني هراس دارند و نمي توانند تحمل كنند.

اين نماينده مردم در خانه ملت، اين سخن شهيد مطهري مبني بر اين‌كه “من هر چه عليه اسلام بگويند خوشحال مي‌شوم”، را يادآورشد و افزود: ايشان هم چنين فرمودند “زماني ناراحت مي شوم كه جبهه مدافعين ساكت باشند” از اين رو قشر جوان و تحصيل كرده بايد در زمان لازم دفاع كنند.

خسروي خاطرنشان كرد: وقتي مستكبران بر مطرح شدن شهيد سليماني درفضاي مجازي حساس مي شود و مسير را مسدود مي‌كند خود اين افراد را حساس كرده و راه را براي رسيدن به شخصيت اين شهيد هموار مي كند.

وي بيان كرد: تا زماني كه كليد فضاي مجازي در اختيار معاندين و دشمنان است جاي اين نگراني ها وجود دارد.

اين نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي گفت: شهيد سليماني بنده صديق و مخلص بود و همه افراد مسلمان و غير مسلمان شيفته وي شدند.

خسروي بيان كرد: طرح صيانت از فضاي مجازي در مجلس شوراي اسلامي كار تخصصي خود را تا حصول نتيجه انجام مي دهد.

وي يادآورشد: شوراي عالي فضاي مجازي، وزارت ارتباطات، پژوهش كده هاي مختلف و نخبگان به صورت آنلاين ازروند بررسي جلسات مجلس در خصوص امن كردن فضاي مجازي مطلع هستند تا با بررسي همه جانبه به نتيجه قابل قبولي برسد.

انتهاي پيام/ ۵