امام جمعه سربیشه:

طرح چهار «میم» در شبکه صالحین شهرستان سربیشه اجرا شود

حجت الاسلام نجمی‌پور گفت: طرح چهار «میم» با محوریت پیوند منزل، محله، مسجد و مدرسه به عنوان چهار رکن تربیتی کودکان و نوجوانان در شبکه صالحین شهرستان سربیشه اجرا شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام احمد نجمی پور امروز در دیدار سرمربیان حلقه های صالحین شهرستان سربیشه با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: جلسات متعدد با موضوعات پرسش و پاسخ با نسل جوان برگزار شده و در راستای جذب نوجوانان و جوانان به مساجد جوایزی به جوانان دانش آموز شرکت کننده در حلقه های صالحین اهدا می شود.

امام جمعه سربیشه با اشاره به اینکه تبیین مباحث گام دوم انقلاب و فرمایشات رهبری در خصوص تشکیل دولت جوان انقلاب در ایام انتخابات انجام شده است، گفت: پاسخ گویی به شبهات فضای مجازی، مسابقات قرآنی با محوریت سوره یاسین و واقعه و دوره توانمندسازی ارکان صالحین با موضوع مهدویت و تحکیم خانواده انجام می شود.

حجت الاسلام نجمی‌پور در ادامه با بیان اینکه مثلت تربیت خانه، مدرسه و جامعه نقش بسیار مهمی دارد، تصریح کرد: طرح چهار «میم» با محوریت پیوند منزل، محله، مسجد و مدرسه به عنوان چهار رکن تربیتی کودکان و نوجوانان در شبکه صالحین شهرستان سربیشه اجرا شود.

وی اظهار کرد: اساس حلقه های صالحین انجام کارهای تشکیلاتی و گروهی است و ما اگر می خواهیم نسل جوان انقلابی و خودساخته در حلقه های صالحین تربیت کنیم سهم شهرستان سربیشه از ۴۰ هزار جمعیت شهرستان حداقل تربیت چهار هزار نفر در حوزه صالحین است.

امام جمعه سربیشه با اشاره به اینکه کار تربیتی سخت و ریل گذاری است و باید مدل تربیتی در حلقه صالحین را زنجیروار و شبکه‌ای ادامه دهیم، گفت: وقتی چرخه تربیتی در صالحین محقق می شود که ما ارتباط با مدارس داشته باشیم و در شهرستان سربیشه ستاد همکاری حوزه و آموزش و پرورش را فعال کردیم.

حجت الاسلام نجمی‌پور در پایان بر کادرسازی و تربیت مدیران آینده کشور تأکید کرد و افزود: شبکه صالحین بهترین بستر کادرسازی مدیران انقلابی است.

انتهای پیام/۱۰