ظلمی که سران فتنه به نظام کردند در تاریخ کم نظیر بود / امروز دستگاه‌ تبلیغاتی دشمن مکمل تحریم‌ها شده است

نماینده سابق بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس و امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه ظلمی که سران فتنه به نظام کردند در تاریخ کم نظیر بود گفت: امروز دستگاه‌ تبلیغاتی دشمن مکمل تحریم‌ها شده است.

به گزارش خاورستان ، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز در مراسم محوری ۹ دی روز بصیرت در حسینیه جماران بیرجند با اشاره به سالگرد شهادت سردار دل‌ها اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های مهم شهید سلیمانی برنامه محور بودن بود.
وی با بیان اینکه دلیل اینکه انسان بصیرت خود را از دست می‌دهد این است که برخی حقایق را نمی‌بیند گفت: کسی که پیچیدگی‌های عالم را ببیند به نشانه‌های خدا پی می‌برد.
امام جمعه موقت بیرجند بیان کرد: وجود مقدس حضرت زهرا (س) نشانه راه خدا است اما چطور برخی‌ها این را می‌بینند و راه دیگر را می‌روند؟
وی با تاکید بر اینکه متاسفانه برخی افراد با وجود تاکیدات مقام معظم رهبری در سال ۸۸ اما در دام فتنه دشمن افتادند گفت: شروع فتنه با هواهای نفسانی و بدعت آوردن در دین است و هوا و هوس انسان را به جایی می‌رساند که در مقابل امام حسین(ع) می‌ایستند و ایشان را به شهادت می‌رسانند.
نماینده سابق مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وقتی نخست وزیر اسرائیل از فتنه دفاع کند، خود نشانه‌ای از این است که راهی که سران فتنه می‌روند نادرست است افزود: انگلیس، آمریکا و صهیونیست‌ها همه از فتنه ۸۸ حمایت می‌کردند اما برخی‌ به دلیل نداشتن بصیرت در دامن فتنه افتادند و حرف‌های ولی خدا را ندیدند.
عبادی تصریح کرد: ظلمی که سران فتنه به نظام کردند در تاریخ کم نظیر بود و امروز دستگاه‌ تبلیغاتی دشمن، مکمل تحریم‌ها شده است.
وی با بیان اینکه هیچ جریان سیاسی در کشور راهکاری برای برنامه اقتصاد مقاومتی ارائه نداده است یادآور شد: نباید این طور باشد که به کسی رای دهیم که وقتی منتخب شد هیچ برنامه‌ای برای حل مشکلات نداشته باشد.
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برخی جناح‌های سیاسی گاها ضربه آنها به اصل نظام بیشتر از فایده آنها بوده است،گفت: جریان‌های سیاسی باید در اتاق‌های فکر راهکار ارائه دهند تا به عنوان برنامه اقتصادی که کشور را در شرایط تحریم مدیریت کند، کارساز باشد.
عبادی مطالبه‌گری از سوی مردم را نیز مهم دانست و بیان کرد: همه مردم باید مطالبه‌گر باشند تا احزابی که رای می‌آورند بدانند باید چه انجام دهند.
وی خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی امانت بوده و خون حاج قاسم‌ها در آن جاری است که در این راستا جریان‌های سیاسی باید دین خود را به آن ادا کنند.منبع:تسنیم
انتهای پیام / ۳