حساس‌ترین دربی را در پیش داریم که تاثیر زیادی در قهرمانی دارد

عالیشاه: هادی هنوز کنارمان است و باید جشن قهرمانی را با هم بگیریم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حساس‌ترین دربی سال های اخیر را در پیش داریم.

به گزارش خاورستان، امید عالیشاه در نشست خبری در مورد دیدار پرسپولیس و استقلال در دربی ۸۲ و شرایط مصدومیتش، گفت: در بازی با سیاه‌جامگان در نیمه اول مصدوم شدم. در نیمه دوم بازی را با درد ادامه دادم، به همین خاطر دیدار با ملوان را از دست. دادم اکنون شرایطم بهتر است.
وی ادامه داد: حساس‌ترین دربی چند سال اخیر را در پیش داریم. تا پایان لیگ هر بازی یک فینال است. نتیجه بازی در قهرمانی اثر دارد، امیدوارم در پایان بازی‌ها ما قهرمان باشیم.
بازیکن تیم پرسپولیس گفت: دربی در تعیین قهرمان اثر دارد. باید در این مسابقه برنده شویم تا به وضعیت بهتری برسیم. هواداران انتظار قهرمانی دارند و امیدوارم بتوانیم با قهرمانی حمایت‌های آنها را جبران کنیم.
عالیشاه در رابطه با اینکه این دربی چندمین دربی اوست عنوان کرد: فکر می‌کنم این چهارمین یا پنجمین دربی من است. یک دربی را به دلیل محرومیت از دست دادم. اگر اشتباه نکنم این پنجمی است.
وی در مورد موقعیتی که در دیدار رفت از دست داد، تصریح کرد: نتیجه مهم است، نه گلزنی من. همه تلاشم را می‌کنم تا موثر باشم. اگر فرصت گلزنی پیش آمد گل می‌زنم و الا سعی می‌کنم در جریان بازی و موقعیت‌سازی موثر باشم.
مهاجم پرسپولیس در مورد پیش‌بینی‌اش از دربی خاطرنشان کرد: دربی غیرقابل پیش‌بینی است و تیمی که بهتر باشد برنده خواهد شد.
وی در مورد اینکه پرسپولیسی‌ها دوست دارند، قهرمان شوند و آن را به هادی نوروزی تقدیم کنند عنوان کرد: جدای از اینکه دوست داریم با قهرمانی هواداران را خوشحال کنیم امیدواریم بتوانیم جشن قهرمانی را کنار هادی نوروزی بگیریم. او هنوز کنارمان است و کاپیتان تیم ماست. همه باید دست به دست هم دهیم تا قهرمان شویم.
عالیشاه در رابطه با اینکه در برنامه نود اعلام شد او یکی از موثرترین بازیکنان تیمش است، تصریح کرد: به خاطر مصدومیت، انجام کارهای فیزیوتراپی، زدن وزنه و آب‌درمانی دیروز ساعت ۹ خوابیدم و ۹۰ را ندیدم. بنده به وظیفه‌ام عمل می‌کنم و برایم افتخار است که برای تیم موثر باشم.
وی در مورد تساوی دربی رفت عنوان کرد: دربی با سایر مسابقات فرق دارد. این مسئله سختی دربی را نشان می‌دهد و تیمی که بهتر است دلیل برنده بودنش نخواهد بود. فکر می‌کنم هر تیمی که خونسردتر بازی می‌کند و عملکرد بهتری داشته باشد برنده می‌شود. بازیکنان ما جوان و باتجربه‌اند و لبریز از انگیزه.
عالیشاه در پایان در رابطه با قرعه ایران در انتخابی جام جهانی گفت: فکر می‌کنم قرعه ما نسبت به گروه روبرو بهتر است. نباید ایستا کار کنیم و باید رو به جلو حرکت کنیم. امیدوارم با مهیا شدن شرایط خوب و اردوهای مناسب به جام جهانی برویم.
انتهای پیام/
منبع:فارس