عاملان ناامنی برای شهروندان در طبس دستگیر شدند

فرمانده انتظامی طبس از اجرای طرح برخورد با بر هم زنندگان نظم و آسایش عمومی شهروندان در این شهرستان خبر داد و گفت: در این رابطه 2 متهم نیز دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سرهنگ فاضل مریمی فرمانده انتظامی شهرستان طبس در گفتگو با خبرنگاران رسانه های گروهی اظهار داشت: در پي گزارشات مردمي مبني بر نارضايتي تعدادی از شهروندان و در راستای ایجاد امنیت پایدار در بوستان ها و پارک های شهرستان طبس، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، به منظور برخورد با بر هم زنندگان نظم و آسایش عمومی شهروندان اجرایی شد.

وی افزود: مأموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتي در بوستان ها و پارک های شهرستان طبس، ۲ نفر از مزاحمان و بر هم زنندگان نظم و آسایش شهروندان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی آنان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس بیان داشت: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ مریمی با اشاره به این که اجرای این طرح، موجب رضایتمندی شهروندان و همچنین تقدیر و تشکر آنان را به همراه داشته است؛ تصریح کرد: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي همچون گذشته در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعاليت مشكوك، مراتب را به مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ اعلام کنند.

انتهای پیام/۱۰