رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی:

عامل انتشار تصاویر غیراخلاقی در شهرستان فردوس دستگیر شد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی گفت: فردی که در شبکه‌های اجتماعی اقدام به انتشار تصاویر مبتذل و مستهجن می‌کرد دستگیرشد.

به گزارش خاورستان، سرهنگ محمدپور رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی اظهار کرد: کارشناسان پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی هنگام پایش فضای مجازی صفحه ای را شناسایی کردند که در شبکه اجتماعی اینستاگرام مطالب و تصاویر خلاف عفت عمومی منتشر می‌کرد.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با پی‌جویی های سایبری و اقدامات فنی، منتشر کننده تصاویر غیر اخلاقی را که ساکن شهرستان فردوس بود شناسایی و نامبرده را به پلیس احضار کردند.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در اظهاراتش گفت: صفحه شناسایی شده متعلق به خودش می‌باشد و این صفحه را حدود یک ماه پیش ایجاد کرده است و هدف خاص یا قصد سوء استفاده یا اخاذی یا انجام منکرات نداشته و فقط در دوره‌ای تحت تأثیر اینترنت و فضای اینستاگرام به این کار اقدام کرده است.
سرهنگ محمدپور بیان کرد: با اظهارات متهم مبنی بر اینکه از بیماری روحی و روانی رنج می‌برد؛ به روانشناس معرفی شد و با تشکیل پرونده به دادسرا نیز اعزام شد.
انتهای پیام/ ۱۳۵