در دیدار با خبرنگاران خاورستان مطرح شد؛

عدالت رسانه ای در خراسان جنوبی رعایت شود

سردبیر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان با بیان اینکه نباید به رسانه ها نگاه حزبی و گروهی داشت، گفت:عدالت رسانه ای خواسته همه رسانه ها و خبرنگاران استان است

به گزارش خبرنگار خاورستان، به مناسبت هفته خبرنگار علی فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با مدیرمسئول، سردبیر و خبرنگاران خاورستان دیدار کرد. در این دیدار محمود رمضانی معاون فرهنگی، فرشته نخعی و سمانه سالاری مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را همراهی کردند.

حسین خسروی چاهک مدیر مسئول پایگاه خبری خاورستان در این دیدار ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، اظهار کرد: حال که دولت مردمی و قوی روی کار آمده ان شاءالله در تمامی زمینه ها موفق باشید.

مهدی کاظمی فرد سردبیر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان نیز در این دیدار،ضمن گرامی داشت ایام شهادت ابا عبدالله الحسین علیه الاسلام و شهادت سردار شهید ناصری و شهید صارمی بیان کرد: پایگاه خبری تحلیلی خاورستان طی سال گذشته در زمینه تولید و انتشار خبر خوب طبق اظهار مسئولان ارشاد استان بیشترین خبر خوب را منتشر کرده است.

وی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین وظیفه رسانه های در این بخش افزود: در بحث جهاد تبیین و مباحث رسانه نیز پایگاه خبری خاورستان  پیشقدم است.

سردبیر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان گفت: در بحث تولیدات خبری نهضت حسینی  و مکتب عاشورا نیز از ابتدای محرم همکاران ما روزانه چند مصاحبه، خبر و گزارش تولیدی در این خصوص منتشر کردند.

وی بااشاره به برخی نامهربانی ها در سالهای گذشته خواستار عدالت رسانه ای در بین تمام رسانه های استان شد و گفت مسئولان نگاه حزبی و گروهی به رسانه ها نداشته باشند.

کاظمی فرد با بیان اینکه خواستار رعایت عدالت رسانه ای هستیم، عنوان کرد:  افتخار میکنیم که پایگاه خبری تحلیلی خاورستان طی سالهای گذشته با خط مشی انقلابی فعالیت رسانه ای به نفع مردم داشته است

سردبیر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان با اشاره به عدم پاسخگوی برخی مدیران در استان تصریح کرد: عدم پاسخگویی مدیران از مشکلات اهالی رسانه است که نیاز به پیگیری جدی دارد.

سمانه سالاری مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی نیز گفت: درصد قابل توجهی از خبرنگاران استان را بانوان تشکیل میدهند.

وی افزود: امور بانوان استانداری خدماتی برای بانوان دستگاه های اجرایی ارائه میدهد که درخواست میشود جهت ارائه این خدمات به بانوان خبرنگار نیز رایزنی و پیگیری شود.

محمود رمضانی معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در این دیدار بیان کرد: تولیدات محتوایی که توسط پاپگاه خبری خاورستان انجام میشود خیلی خوب است.

وی با بیان اینکه این پایگاه خبری بیشترین تولید اثر را دارد، افزود: رسالت اصحاب رسانه این است که مشکلات را به مسئولان منعکس و پاسخ را به مردم منتقل کنند.

انتهای پیام/۱۲۷