نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

عدالت مهمترین شاخص انقلاب اسلامی است/ در برپایی عدالت کم نیاورید

آیت الله عبادی با بیان اینکه عدالت مهمترین شاخص انقلاب اسلامی است، گفت: امروز اگر بد عمل کنیم دین خدا را بدنام کردیم و بدانید اسلام از آن نوع بشر است و اگر بتوانیم عدالت را حفظ کنیم می توانیم جایگاه اسلام را به خوبی بیان کنیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی امروز در دیدار با رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی اظهار داشت: مهم ترین شاخصه انقلاب اسلامی بحث عدالت است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در ادامه بیان کرد: عدالت، جبهه انقلاب ما است و دشمنان آگاه و دوستان نادان و جاهل هم با مکر و حیله خود به دنبال ایجاد فساد هستند تا آن هدف تحقق پیدا نکند و جنگ اصلی بین انقلاب اسلامی و غرب همین است.

وی با اشاره به اینکه نه تنها دولتمردان بلکه هر فرد مسلمان باید هم خواستار و هم مجری عدالت باشد، گفت: در این جهت بیشتر از همه قوه قضائیه باید فعالیت داشته باشد تا افرادی که حق جامعه را ضایع کردند و قانون را شکستند به عدالت برگرداند و کسانی که ناراضی هستند آسیب پذیرند و ممکن است با دشمنان همراه شوند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه نارضایتی نسبت به قوه قضائیه و سایر قوه های امنیتی به صورت طبیعی وجود دارد، افزود: متاسفانه این قوا مظلوم واقع شده اند و ظلم بزرگ تر این است که افرادی در داخل قوه قضائیه عدالت را رعایت نکنند و زحمات دیگران را تباه کنند و اقدامات جالبی برای پاکسازی قوه قضائیه در حال اجرا است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان داشت: امروز قوای سه گانه به صورت هدفمند با تصمیم راسخ به منظور قطع دست بیگانگان جهت نزدیک شدن به آرمان های انقلاب اسلامی و مهم ترین آن یعنی عدالت در حال حرکت هستند.

وی با اشاره به اینکه مردم با همه مشکلات پای انقلاب و حرف خود ایستاده اند، ادامه داد: همه باید توجه کنیم که انقلاب اسلامی امانتی الهی است و اگر آسیب ببیند بحث ظلم به یک شخص و یک جامعه نیست بلکه ظلم به مکتبی است که منجی نوع بشر است و گناه نابخشودنی محسوب می شود و جنگ با خداوند است.

آیت الله عبادی در ادامه گفت: امیدواریم انقلاب اسلامی سرآغاز فرصت های بزرگی برای نجات بشر از حقوق بشرهای غربی باشد کسانی که طرحشان این است انسان های آزاده و خوب باید از بین بروند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه کسانی که خالصانه قدم بر می دارند حقشان از بین نمی رود، افزود: اگر در زمینه ابطال باطل به صورت خالصانه عمل کنید به هدف نزدیک تر خواهید شد و در جهت ایجاد عدالت تا جایی که می توانید کم نیارید و هیچ عبادتی بالاتر از این وجود ندارد.

وی در پایان تاکید داشت: امروز اگر بد عمل کنیم دین خدا را بدنام کرده ایم و امام علی (ع) از ما نخواهد گذشت و بدانید اسلام از آن نوع بشر است و اگر بتوانیم عدالت را حفظ کنیم می توانیم جایگاه اسلام را به خوبی بیان کنیم.

انتهای پیام/۱۰