امام جمعه طبس:

عدم‌ محکومیت فتنه به منزله رضایت از کار دشمن و فتنه‌گران است

حجت‌الاسلام محمدی گفت: بعد از گذشت 10 سال از فتنه و آشکارشدن ابعاد آن، دادن پیام‌های تردیدآمیز اگر خوشبین باشیم حاکی از جهالت و سازشکاری مسئولان باشد اما بعید نیست که در راستای اهداف دشمن باشند و عدم‌محکومیت و سکوت آن‌ها به منزله رضایت آن‌ها از کار دشمن و فتنه‌گران است.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا محمدی امام جمعه طبس در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که فتنه خط قرمز نظام است، اظهار کرد: در زمان فتنه، فتنه‌گران فضایی ایجاد کردند که دشمن را امیدوار کرد.
وی افزود: اقتضای امروز این است که همه مسئولان با تبعیت از مقام معظم رهبری حضوری مدبرانه و هوشمندانه در صحنه داشته باشند چراکه دشمن اصل نظام را نشانه گرفته است و مسئولی که در چهارچوب نظام مسئولیت دارد وظیفه اصلی و ذاتی او این است که از آرمان انقلاب حفاظت و از فرمایش مقام معظم رهبری تبعیت کند و شفاف در صحنه و مراسماتی که به نام انقلاب است حضور پیدا کند.
امام جمعه طبس گفت: بعد از گذشت ۱۰ سال از فتنه و آشکارشدن ابعاد آن، دادن پیام‌های تردیدآمیز اگر خوشبین باشیم حاکی از جهالت و سازشکاری مسئولان باشد اما بعید نیست که در راستای اهداف دشمن باشند و عدم‌محکومیت و سکوت آن‌ها به منزله رضایت آن‌ها از کار دشمن و فتنه‌گران است.
حجت‌الاسلام محمدی به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: امروز مسئولان باید پیشگام مسائل و جریانات باشند، همان‌گونه که مقام معظم رهبری فتنه را محکوم کردند و سردمداران فتنه را به عنوان افراد یاغی علیه نظام دانستند، این مسئولان باید در همین راستا عمل کنند وگرنه از خط نظام و اسلام فاصله گرفتنه‌اند و اگر به همین رویه پیش روند بعید نیست باید از قطار انقلاب باید پیاده شوند.
وی افزود: روز گذشته مراسم ۹ دی باشکوهی برگزار شد، حضور مردم چشمگیر بود و مردم با حضور این پیام را دادند که در خط انقلاب و نظام هستند و در راستای فرمان مقام معظم رهبری حرکت می‌کنند و هر حرکتی که بر خلاف نظام و اسلام باشد را محکوم می‌کنند.
انتهای پیام/۱۳۲/ ۱۴/ ۴
خبرنگار: زهرا کیانی