مدیر روابط عمومی صدا و سیمای خراسان‌جنوبی انتقاد کرد

عدم آشنایی برخی مسئولان با رسانه ملی/صدا و سیمای خراسان جنوبی پذیرای هرگونه انتقاد و پیشنهاد است

مدیر روابط عمومی سازمان صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: صدا و سیمای خراسان جنوبی پذیرای هرگونه انتقاد و پیشنهاد است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، عبدالله مولوی حقیقی مسئول دفتر مدیر کل سازمان صدا و سیمای خراسان جنوبی و مدیر روابط عمومی این سازمان بعد از ظهر امروز در جلسه گردهمایی‌ مدیران روابط عمومی و دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی که در سالن میثاق اداره کل بیمه سلامت شهرستان بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: در عصر حاضر رسانه‌ها تاروپود نمادین زندگی افراد را تشکیل می‌دهند و در واقع نقش تسریع کننده نهادی را در جامعه عهده‌دار هستند.
وی افزود: هیچ حوزه یا منطقه‌ای بدون توجه به نقش مثبت رسانه‌ها که واسط و حامل پیام‌های ارتباطی هستند نمی‌تواند به توسعه و بهبود امور زندگی مردم بپردازد.
مدیر روابط عمومی سازمان صدا و سیمای خراسان جنوبی با انتقاد شدید از عدم آشنایی برخی از مسئولان و همچنین روابط عمومی دستگاه‌ها با رسانه‌ها و بویژه رسانه ملی، عنوان کرد: این موضوع جای بسیار نگرانی است البته برخی دستگاه‌ها بر خلاف این موضوع به صورت مطالبه‌گر پیگیر موضوعات مختلف از رسانه‌ها هستند که از زحمات‌شان قدردانی می‌شود‌.
مولوی حقیقی با بیان این که رسانه ملی تنها به پخش خبر، گزارش، فضای مجازی و‌….؛خلاصه نمی‌شود، یادآور شد: سازمان صدا و سیما دارای فعالیت‌های بسیار گسترده‌ای است و هر فعالیتی در این سازمان دارای پروسه خاص خودش است.
وی با اشاره به این‌که صدا و سیمای خراسان جنوبی پذیرای همه انتقادات و پیشنهادات مجموعه روابط عمومی‌ها و سایر افراد در همه ساعت‌های شبانه‌روز است، ابراز کرد: یکی از مهمترین تاکیدات مدیر کل این سازمان آن بوده که” دستگاه های اجرایی یک قدم به سوی ما بردارید ما ده قدم به سوی شما برمی‌داریم “‌و کسانی که با این سازمان در ارتباط هستند شاهد نمود عملی این عبارت در مدت ۱۰ ماهه حضور جناب آیینه‌دار مدیر کل سازمان صدا و سیمای خراسان‌جنوبی در این خصوص هستند.
مدیر روابط عمومی سازمان صدا و سیمای خراسان‌جنوبی ضمن تشکر ویژه از برگزارکنندگان این جلسه، مطرح کرد: روابط عمومی‌ دستگاه‌ها همواره مظلوم واقع می‌شوند و برگزاری‌اینگونه جلسات موجب نزدیکی دستگاه‌ها به یکدیگر شده و به نفع همه دستگاه‌های اجرایی است.
انتهای پیام/۱۰۱