دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:

عدم موضع از سوی دولت ایران، آمریکا را جسورتر کرد/ با برجام اموال مردم هم به غارت رفت

دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: زمانی که مسئول دولتمردان قبل از برجام می‌گفتند حتی مشکل آب‌خوردن مردم ایران با برجام حل می‌شود الان مشکلات مردم حل نشده که هیچ اموال مردم هم در حال غارت است.

محمد امین کریمی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، به سرقت دو میلیارد دلاری آمریکا از دارایی های ایران اشاره کرد و گفت: مطمئنا هر کس که با شیطان بزرگ مراوده داشته باشد به این نتیجه می رسید و بعید است که پس از سه سال مذاکرات و رفت و آمد به این جمع بندی نرسیده باشد.
وی تصریح کرد: دولت از گفتن صداقت با مردم واهامه دارد و برخی جوانان مومن وانقلابی که برای اوضاع کشور ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نگران هستند را بیکار، بیسواد وبی شناسنامه میخواند.
دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی اظهارکرد: اگر نگاهی به تاریخ بیاندازند به جنایات این شیطان بزرگ پی برده و خواهند فهمید که هیچ گاه آمریکا قابل اعتماد نبوده و نیست و طبق فرموده امام خمینی (ره) ما روابط با آمريكا ميخواهيم چه بكنيم؟
وی ادامه داد: روابط ما با آمريكا، روابط يك مظلوم با يك ظالم و يك غارت شده با يك غارتگر است.
دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه ما احتیاج به رابطه با آمریکا نداریم، گفت: ما از این رابطه می خواهيم چه كنيم آنها احتياج دارند كه با ما روابط داشته باشند.
کریمی یادآورشد: بهتر است دولتمردان دیگر با پایان این دیپلماسی لبخند و با درایت تیزبینانه و هوشمندانه مقابلشان ایستاده و روحیه استکبار ستیزی را درون خود تقویت کرده تا بدانند کشور جمهوری اسلامی ایران؛ ملتی پایدار و استوار در چارچوبه ی نظام واسلام بوده و هیچگاه شکست پذیر نخواهد بود.
وی با بیان اینکه چه خوب است که دولت تدبیر و امید برای یک بار هم که شده هزینه بدعهدی‌های آمریکا را به صورت عملی اعلام کند، گفت: تا کی قرار است بدعهدی‌ها، کارشکنی‌ها و شیطنت‌‌های آمریکا ادامه داشته باشد و هزینه‌ای از سوی ایران نداشته باشد؟ دقیقا چه اتفاقی باید از سویشان صورت گیرد تا در مقام پاسخ‌گویی برآیید؟

دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی افزود: گرچه از این دست بدعهدی‌ها از سوی آمریکا برای ما کار چندان جدیدی نیست اما بعد از اجرایی شدن روند برجام مکرر شاهد ضربه خوردن به ساختار آن از سوی آمریکایی‌ها هستیم.

کریمی یادآورشد: اوباما به دنبال این بوده که با برجام کاغذی که در عمل هیچ گونه تعهدی را برای آمریکا ندارد هم انتخابات آمریکا و هم انتخابات ایران را به پیش ببرد.
وی اضافه کرد: متاسفانه همان لحظه ای که دوطرف در حال مذاکره هستند دادگاهی دو میلیارد دلار از اموال ایران را به غارت می برد هر چند که این مبلغ در مقابل خسارت های دیگر برجام خیلی ناچیز است اما دزدی در روز روشن معنای دیگری دارد و تا کی می‌خواهند به چنین داستانی تلخ ادامه دهند؟
دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: با طولانی کردن مذاکرات، وعده ها و دبه های مکرر سه سال از عمر دولت ۴ ساله را صرف مذاکرات برای هیچ کردند.
کریمی تاکید کرد: دولتی که باید برای سایر امورات کشور برنامه ای داشته باشد همه انرژی خود را در سیاست خارجی و آن هم فقط مذاکره با آمریکا مصرف کرد.
وی بیان کرد: زمانی که مسئول دولتمردان قبل از برجام می‌گفتند حتی مشکل آب‌خوردن مردم ایران با برجام حل می‌شود الان مشکلات مردم حل نشده که هیچ اموال مردم هم در حال غارت است.

دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: از آنجا که دولتمردان ایران و مسئولان وزارت خارجه متأسفانه حاضر نیستند هیچ موضع محکمی علیه آمریکا بگیرند، مسئولان کاخ سفید هر روز جسور تر شده اند.
کریمی بیان کرد: مسوولان ضمن اعتراض خود نسبت به ادامه خباثت گری ها و بدعهدی های دولت آمریکا ؛ امیدواریم برخی از دولتمردانِ خوش‌بین به آمریکا، این رذالت‌های آمریکا در حق ملت ایران را ببینند و متنبه شوند و از آن طرف هم اگر آمریکایی ها بخواهند این راه و رویه ادامه پیدا کند مسلما طوفان های شن دیگری بدرقه راهتان خواهد بود.
انتهای پیام/ ۵