عدم ورود طلاب و فرمانده بسیج به مدارس، صدای امام جمعه قهستان را درآورد/ آموزش و پرورش از چه می ترسد؟

امام جمعه قهستان گفت: مردم شهر قهستان اجازه توطئه و سوء استفاده به افراد و مسئولان مسئله دار را نخواهند داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان حجت‌الاسلام مصیب خزاعی در خطبه‌های امروز نماز جمعه قهستان با انتقاد از عملکرد اداره آموزش و پرورش شهرستان افزود :جای تاسف است که در نظام اسلامی ، اگر معلمی بخواهد روی دیوار مدرسه ، آیه ای از قران بنویسد باید از حراست اجازه بگیرد ، مگر آموزش و پرورش با اسلام مشکل دارد.
امام جمعه قهستان خطاب به این مسئولان بیان کرد: مردم شهر قهستان اجازه توطئه و سوء استفاده به افراد و مسئولان مسئله دار را نخواهند داد.
وی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در زمینه مخالف با کارهای انقلاب در مدارس، گفت: مصداق بارز این گزارش رهبر معظم انقلاب در شهر قهستان بارها اتفاق افتاده که حراست آموزش و پرورش از حضور طلاب و فرمانده بسیج در مدارس خودداری می کند.
وی افزود : باید بدانیم دلیل مخالفت آموزش و پرورش با حضور نهاد های انقلابی ، همچون ائمه جمعه و دیگر نهاد های انقلابی در مدارس چیست؟
امام جمعه قهستان با بیان اینکه مگر برجام برای ما چه آورده است که ما امروز باید در مدارس خود جشن برجام برگزار کنیم ، افزود : آموزش و پرورش با شور و فهم مردم و دانش آموزان بازی نکند و به جای اینکه جشن برجام بگیرد ، فکری به حال افت تحصیلی دانش آموزان بکند که خیلی ها از این موضوع نگران هستند.
وی افزود : دلیل مخالفت آموزش و پرورش از عدم حضور معلمین در برنامه های بسیج چیست و از چه می ترسند؟
حجت الاسلام خزاعی با بیان اینکه بسیاری از مردم هنوز مسئولین شهرستان را نمی شناسند ، افزود : مسئولین به خود بیایند و اگر کاری انجام می دهند ، گزارش آن را ارائه نمایند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در خطبه های امروز نماز جمعه قهستان خواستار کمک به افراد نیازمند شد و افزود: هزینه کردن مال و ثروت در راه رفع مشکلات نیازمندان و برای رضای خداوند رسالت هر مسلمانی است.
امام جمعه قهستان توجه به اقتصاد مقاومتی را توصیه مهم رهبر انقلاب به مسئولان کشور خواند و افزود: واردات اجناس خارجی و ایجاد رفاه ظاهری برای کشور پیشرفت محسوب نمی شود و باید اقتصاد مقاومتی در تمام شئون زندگی ایجاد شود.
وی اضافه کرد : در شهرستان درمیان و بخش قهستان ، جای خدمت ضد انقلاب نیست.