در پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به‌ مناسبت سالروز شکست آمریکا در طبس آمده است؛

عده‌ای آمریکاپرست در داخل دنبال تطهیر چهره خون‌خوار استبکار هستند

آیت‌الله عبادی در پیامی نوشت: عده‌ای آمریکاپرست در داخل و خارج از کشور هر روز و به بهانه‌های گوناگون دنبال تطهیر چهره خون‌خوار استکبار هستند.

به گزارش خاورستان، آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به‌مناسبت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس، در پیامی نوشت: عده‌ای آمریکاپرست در داخل و خارج از کشور هر روز و به بهانه‌های گوناگون دنبال تطهیر چهره خون‌خوار استکبار هستند، لذا در سال جاری که متأسفانه به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان برگزاری اجتماع با حضور آحاد جامعه و در سطح گسترده فراهم نیست، از متولّیان محترم عرصه صدا و سیما، هنر، رسانه و فعالان مجازی خواهانم تصویر بیش از چهل سال شکست و ذلّت آمریکا و هم‌پیمانان جنایتکار او را در بسترهای مختلف رسانه‌ای به نمایش بگذارند.
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در آستانه فرارسیدن یوم الله پنجم اردیبهشت ماه سالروز شکست مفتضحانه آمریکای جنایکار در صحرای طبس قرار داریم؛ مسئله ای که در آن روز رقم خورد را، قشر جوان و دیگران در مطالبی که در قالب یادداشت ها، مصاحبه ها و همچنین تحقیقاتی که در طول این سالها انجام گرفته و انتشار یافته دنبال نمایند.
در این حادثه عظیم بیانات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند “این چه بود که این ملت ضعیف بدون تجهیز، بدون تدریب نظامى را بر این همه قدرتها غلبه داد؟ این جز همان است که در صدر اسلام هم یک عده قلیل را بر عده‌هاى کثیر پیروز کرد و همچو رعبى در قلبها انداخت که نتوانستند در مقابل سى هزار جمعیت عرب – که هر چندتایشان یک شمشیر داشت و هر چندتایشان یک شتر داشت – مقاومت کنند، (در حالى که) آنها هفتصد هزار جمعیت بودند؟ این جز این بود که یک دست غیبى در کار است؟! (چه کسى) این هلیکوپترهاى آقاى کارتر را که مى‌خواستند به ایران بیایند، ساقط کرد؟ ما ساقط کردیم؟ شنها ساقط کردند، شنها مأمور خدا بودند، باد مأمور خداست”.
آنچه می تواند ابعاد واقعه صحرای طبس را بیش از گذشته به نمایش بگذارد، ایجاد مرکز آموزشی، سیاسی، فرهنگی و تحقیقاتی در قالب “موزه بین‌المللی استکبارستیزی صحرای طبس” است که براساس گزارش های دریافتی در جهت آغاز این پروژه اقدامات شایسته ای تاکنون شکل گرفته و می طلبد دست اندرکاران امر این مسئله را با سرعت بیشتری دنبال کنند.
عده ای آمریکا پرست در داخل و خارج از کشور هر روز و به بهانه های گوناگون بدنبال تطهیر چهره خون خوار استکبار هستند، لذا در سال جاری که متأسفانه بخاطر شرایط شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی امکان برگزار اجتماع با حضور آحاد جامعه و در سطح گسترده فراهم نیست، از متولّیان محترم عرصه صدا و سیما، هنر، رسانه و فعالان مجازی خواهانم تصویر بیش از چهل سال شکست و ذلّت آمریکا و هم پیمانان جنایتکار او را در بسترهای مختلف رسانه ای به نمایش بگذارند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بویژه شهید واقعه صحرای طبس آقای محمد منتظر قائم و با تبریک پیروزی های بیش از چهل ساله جبهه مقاومت اسلامی در برابر آمریکا به محضر مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) ، خانواده معظم شهدا و ملّت شهید پرور و قهرمان ایران اسلامی ، برای رزمندگان دلیر اسلام از خداوند متعال آرزوی صحت، سلامتی و تداوم در این مسیر الهی را مسئلت می‌نمایم.
سید علیرضا عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند
چهارم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰
انتهای پیام/۴