عرض خداقوت مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی به مناسبت روز خبرنگار/ فعالیت های خاورستان و مرکز نیکوکاری رسانه یاران قابل تقدیر است

سلم آبادی گفت: فعالیت های شما خبرنگاران به عنوان جوانان انقلابی و دلسوز، هم در بعد رسانه و هم با فعالیت در مرکز تخصصی رسانه یاران و حضور در بین نیازمندان و پیگیری برای رفع مشکلات و گره های کور زندگی آنها، قابل تقدیر است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی، صبح امروز با حضور در پایگاه خبری تحلیلی خاورستان و دیدار با خبرنگاران این رسانه، ضمن تبریک روز خبرنگار، درگذشت دو نفر از خبرنگاران استان را تسلیت گفت.
وی افزود: در شرایط کرونایی که کادر سلامت جانش را کف دست گرفته و در میدان است، خبرنگاران هم مانند کادر سلامت در خط مقدم و همه عرصه ها بودند و واقعیت ها را به تصویر کشیدند و حقایق را بیان کردند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی بیان کرد: حضور کادر سلامت در خط مقدم در حالی است که پوشش و حفاظت مناسبی دارند، اما خبرنگاران با حداقل ها به این میدان رفتند.
سلم آبادی افزود: بنده امروز به نیابت از تمام قشر محروم و مستضعف استان که توان حضور و تشکر از خبرنگاران را ندارند، از خبرنگاران این رسانه تشکر می کنم.
وی اظهار کرد: فعالیت های شما خبرنگاران به عنوان جوانان انقلابی و دلسوز، هم در بعد رسانه و هم با فعالیت در مرکز تخصصی رسانه یاران و حضور در بین نیازمندان و پیگیری برای رفع مشکلات و گره های کور زندگی آنها، قابل تقدیر است.
سلم آبادی یادآور شد: هر خبر شما یک شبکه برای جمع آوری کمک های مردمی ایجاد می کند و این قلم، قطعا برکت دارد.
حسینی رئیس کمیته امداد منطقه یک بیرجند هم در این دیدار گفت: از زحمات اهل قلم و خبرنگاران که چشم مردم و سازمان ها و پل ارتباطی بین آنها هستند، تشکر می کنم.
وی با تشکر از فعالیت های مرکز تخصصی نیکوکاری رسانه یاران خراسان جنوبی هم افزود: این مرکز در تمام برنامه ها و مناسبت ها یار و یاور کمیته امداد بوده و همیشه در بحث شناسایی و کمک به نیازمندان، جلوتر از این نهاد گام برداشته است.