به مناسبت دهه کرامت انجام شد؛

عطرآگین شدن هنگ مرزی گزیک با حضور پرچم مطهر رضوی

خدام بارگاه منور ثامن الحجج(ع) در نخستین روز از حضور در خراسان جنوبی به شهرستان درمیان و هنگ مرزی گزیک رفتند و جشن دهه کرامت را با سربازان در کنار مرز برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، خدام بارگاه منور ثامن الحجج(ع) در نخستین روز از حضور در خراسان جنوبی به شهرستان درمیان و هنگ مرزی گزیک رفتند و جشن دهه کرامت را با سربازان در کنار مرز برگزار کردند.
استقبال باشکوه و معنویت سربازان دلداده به امام رضا(ع) در این بخش مرزی وصف ناشدنی بود و خادمان رضوی نیز با مدیحه سرایی و قرائت اشعاری در وصف امام هشتم(ع) دل عاشقان را رهسپار حرم امام رضا(ع) کردند.
حجت الاسلام موحدیان مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید در میان پرسنل وظیفه و پایور هنگ مرزی گزیک به بیان کرامات و عنایت امام رضا(ع) و ترویج و توسعه فرهنگ رضوی پرداخت.
در پایان این مراسم نیز به علت عدم شیوع ویروس کرونا پرچم حرم رضوی در میان سربازان گردانده نشد اما هر کدام از سربازان و پرسنل به ترتیب از زیر پرچم سبز گنبد رضوی عبور کرده تا ضمن تبرک جویی در زیر سایه امام رئوف و مهربانی ها به خدمت بپردازند.
همچنین خادمان حرم رضوی در ادامه برنامه‌های خود در شهرستان درمیان، کانون خادم یاران رضوی بخش قهستان افتتاح و مزار شهدای گمنام را غبارروبی کردند.
در این مراسمات نیز حضور باشکوه زنان و مردان کم نظیر بود و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی آمدند تا عشق و ارادت خود را یکبار دیگر به امام مهربانی ها ابراز کنند.
خادمان حرم رضوی نیز ضمن مدیحه سرایی و بیاناتی در وصف امام رضا(ع) با بسته های نمک و نبات تبرکی از عاشقان و دلدادگان امام هشتم پذیرایی کردند.
انتهای پیام/