همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 32

عطر رضوی در دیار گل های نرگس پیچید

عطر حرم رضوی با حضور خدام بارگاه منور ثامن الحجج(ع) در دیار گل‌های نرگس شهرستان خوسف پیچید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، عطر حرم رضوی شب گذشته با حضور خدام بارگاه منور ثامن الحجج(ع) در دیار گل‌های نرگس شهرستان خوسف پیچید.
کاروان زیر سایه خورشید در روستاهای گل، چهکندگل، چهکندک، آرک بیناباد، دهن رود، معصوم آباد و سیوجان حضور یافتند و این روستاها را به عطر رضوی معطر و دل مردم را امام رضایی کردند.
ارادتمندان و مشتاقان به امام هشتم(ع) با حضور پرشور و دود کردن اسپند از خادمین حرم امام رضا(ع) استقبال کردند و یکی از مداحان اهل بیت(ع) با نوای یا رضا و شعرخوانی در وصف اهل بیت(ع) حال و هوای خاصی را به مردم این روستاها داد.
حجت الاسلام محسن شراهی مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید نیز با اشاره به ویژگی های دوستان امام رضا(ع) افزود: یکی از ویژگی های این امام همام مهربان بودن ایشان است و انسان باید نسبت به همدیگر مهربان باشد و در مراحل مختلف زندگی به هم کمک کنند.
مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید با بیان اینکه فرهنگ اهل بیت(ع) زنده است بیان کرد: دشمنان بسیار تلاش کردند فرهنگ رضوی از ما بگیرند ولی به نتیجه ای نرسیدند و تیر آنها به سنگ خورد.
شراهی تصریح کرد: برخی در کشور که لیاقت ایرانی بودن ندارند با حرف های خود دل دشمنان را شاد می کنند و با طرح های مختلف مانند ۲۰۳۰ می خواهند این فرهنگ را از ما بگیرند.
وی گفت: تمام قوانین در مجلس شورای اسلامی نهفته است و اگر مجلس سالم بود دیگر مسائل در کشور درست میشود؛ اگر دولت رضوی کنیم جامعه هم رضوی خواهد شد.
انتهای پیام/ ۱۳۲