نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

علامه مصباح یزدی با موضع‌گیری‌های صریح، انقلابی و علمی خویش در جهت تقویت انقلاب و دفاع از ولایت گام‌های موثری برداشت

آیت الله عبادی در پیامی با تسلیت ارتحال حضرت علامه آیت‌الله مصباح یزدی اعلام کرد: از جمله خدمات برجسته و ماندگار آن فقید سعید این بود که جوان های فراوانی در مؤسسه آموزشی و پژوهشی حضرت امام خمینی(رحمت‌الله علیه) و دوره های طرح ولایت که تحت نظر ایشان بود، تربیت یافته و در مسئولیت‌های گوناگون دینی، آموزشی، فرهنگی و سیاسی انجام وظیفه مى‌کنند.

به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، آیت‌الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پیامی درگذشت علامه مصباح یزدی را تسلیت گفت.
متن پیام آیت الله سید علیرضا عبادی به شرح زیر است:
إنا لله و إنا الیه راجعون
خبر ارتحال علامه‌ای بزرگ و بصیر حضرت آیت الله آقای حاج شیخ محمدتقی مصباح یزدی(رحمت‌الله علیه) عضو ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه شهر مقدس قم و نماینده مردم شریف خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری، موجب تأسف اینجانب گردید.
این عالم بزرگوار در دوران‌های مختلف زندگی منشاء خدمات برجسته به نظام و انقلاب اسلامی و همچنین در صحنه های مختلف با موضع‌گیری‌های صریح، انقلابی و علمی خویش درجهت تقویت انقلاب و دفاع از ولایت گام‌های مؤثری برداشتند.
از جمله خدمات برجسته و ماندگار آن فقید سعید این بود که جوان های فراوانی در مؤسسه آموزشی و پژوهشی حضرت امام خمینی(رحمت‌الله علیه) و دوره های طرح ولایت که تحت نظر ایشان بود، تربیت یافته و در مسئولیت‌های گوناگون دینی، آموزشی، فرهنگی و سیاسی انجام وظیفه مى‌کنند.
اینجانب ضایعه‌ی بزرگ ارتحال این فقیه عالی‌قدر را، به محضر حضرت بقیّهْ الله (ارواحنا له الفداء)، نائب آن حضرت مقام معظم رهبری(مدّ ظله العالی)، مراجع عظام تقلید(دامت برکاتهم)، حوزه‌های علمیه، بیت مکرّم و شاگردان و دوستداران ایشان و همچنین عموم مردم شریف ایران تسلیت عرض نموده، از درگاه پروردگار قادر متعال برای آن عالم ربانی رحمت و علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجرجزیل مسئلت دارم.
سید علیرضا عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند
۱۳ دیماه ۱۳۹۹
انتهای پیام/۱۴۳