رئیس بسیج مستضعفین کشور در طبس:

علاوه بر همه ی اموالمان ؛ غرامت های جنایات ۶۰ ساله را از حلقوم آمریکا بیرون می کشیم

رئیس بسیج مستضعفین کشور در مراسم گرامیداشت صحرای طبس گفت: نه تنها 2 میلیارد دلا ر را ، بلکه پولهایی را که شاه غارت کرده و به امریکا آورده بلکه غرامت جنایات ها کودتاها وتجاوزات و بلکه غرامت 330 هزار شهیدی که همه با فرمان مستقیم و غیر مستقیم آمریکا به خون نشسته اند را تا آخرین ریال از شما خواهیم گرفت .

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار محمدرضا نقدی رئیس بسیج مستضعفین کشور پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس گفت : گرامی می داریم یاد شیر مرد کویر و مجاهد ، پاسدارمخلص اسلام شهید محمد منتظر قائم را که سال ۹۵ بسیج با نام او در میدان است.
وی در ادامه در جمع مردمی که برای گرامیداشت این روز تاریخی در مسجد شکر در صحرای طبس گرد هم آمده بودند افزود : پنجم اردیبهشت یوم الله است روزی که خدای متعال قدرت خود را به دنیا نشان داد و در شب تاریک در میان کویر دور افتاده ترین نقطه کشور بزرگترین قدرت نظامی شیطان شکست خورد . عملیاتی را که شش ماه تمرین کرده وبرای همه ثانیه های آن برنامه ریزی کرده بودند . آن را با زنجیزه ای از اقدامات کاملا محاسبه شده وبدون اشکال به اجرا گذاشتند و در این عملیات دقیق و کاملا کنترل شده تحت اشراف شخص فرماندهی کل نیروهای مسلح آمریکا مفتضحانه شکست خوردند .
سردار نقدی افزود : در ان ساعات نیمه شب در تاریکی عمق کویر چه کسی آنها را شکست داد ؟ بادها و شن ها ، باد و شنی که به گفته امام راحل (ره) مامور خدا بودند .
وی در ادامه گفت : این واقعه نشان داد اکر دشمنان‌حقیقت ،برترین سلاح ها را داشته باشند اگر دقیقترین برنامه ریزی را بکنند اگر پیچیده ترین ترفندها را با ظریف ترین حسابگری به اجرا بگذارند مادام که با اخلاص در مسیر حق بایستیم در مبارزه به دشمن صادق و جدی باشیم خدا با ماست و دشمنی را که هیچ خبری را از او نداریم شکست خواهد داد و وعده خود را که فرمود : ” ان الله یدافع عن الذین آمنوا ” خدا خود از اهل ایمان دفاع می کند را به نمایش خواهد گذاشت .
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : این واقعه نه فقط نمایش قدرت الهی بود بلکه نمایش اراده الهی هم بود و اراده مصمم الهی بر پیروزی مستضعفین بر مستکیبرین هم به نمایش گذاشته شد . خدای متعال فرموده است : ” و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین ” خدا اراده کرده که مستضعفان را برمستکبران پیروز کند و پنجم اردیبهشت تبلور این اراده الهی است .
سردار نقدی در جمع مردم مسئولان و مردم اظهار داشت : ” این پیامهای واضح وروشن خدا را ملت ها گرفتند و درک کردند اما استراتژیست ها مدعی ولی سبک مغز امریکائی با وجود این شکست های عبرت انگیز از آن درس نگرفتند . امام راحل بزرگوار ما در پیام خودشان به این مناسبت رئیس جمهور آمریکا را احمق نامیدند و می بینیم که این حماقت در رئیس جمهورهای آمریکا تا امروز ادامه داد وهنوز هم عبرت نگرفته اند .
وی در ادامه گفت : ۳۷ سال است دارند با انقلاب اسلامی مبارزه میکنند هر اقدامی کرده اند با تودهنی و شکست های مفتضحانه مواجه شده اند ولی هنوز نفهمیده اند که این انقلاب با اراده الهی شکل گرفته و مشیت الهی پیروزی نهائی اسلام برکفر است
وی با اشاره به داستان قرآنی موسی و فرعون افزود : درست مثل فرعون خواب دید که یکی از فرزندان بنی اسرائیل به دنیا می آید و او را سرنگون میکند . مإمور گذاشت و هر نوزاد پسر بنی اسرائیلی را که به دنیا می آمد می کشت با وجود این کشتار بی رحمانه خودش دید که فرزند بنی اسرائیل به دنیا امد و در خانه خود بزرگ شد عبرت نگرفت ،خواست موسی را بکشد نتوانست ،عبرت نگرفت و باز نفهمید که نمی تواند مقابل اراده الهی بایستد . ساحران را جمع کرد و وعده ها به آنها داد سحرشان را انداختند و مفتضحانه شکست خوردند بازهم فرعون عبرت نگرفت . ساحران را تهدید به اعدام کرد ولی آنها ایمان آوردند و حاضر به برگشت از ایمان خود نشدند باز هم فرعون نفهمید در هفت بلای طبیعی که خدا به جود آورد هر بار به بن بست رسید و دست به دامان موسی شد و حضرت موسی با دعای خود بلاها را دفع کرد ولی باز هم عبرت نگرفت و حتی وفتی که به چشم خودش دید که چگونه عصای موسی دریا را برای عبور بنی اسرائیل بدون سلاح و محاصره شذه شکافته شد و آنها از آن عبور کردند باز هم فرعون نفهمید و عبرت نگرفت .
وی در ادامه افزود : چه وقت فرعون عبرت گرفت . وقتی که وارد شکاف های دریا شد و وقتی دریا او را دربرگرفت فریاد زد که خدای بنی اسراویل ایمان آوردم . خدا هم جواب او را داد حالا دیگر فایده ندارد خدا فرمود امروز جسد تو را نجات می دهم تا این جسد بماند وبرای آیندگان عبرت باشد و جسد فرعون به بیرون آب پرتاب شد مومیایی شد و برابر وعده الهی تا امروز هم مانده است تا نشانه ای باشد برای هم نسل ها
سردار نقدی با اشاره به این داستان قرآنی اظهار داشت : فرعون آمریکا هم همین حال فرعون مصر را دارد ۳۷ سال است با انقلاب اسلامی ستیز می کند هر بار شکستی سخت تر از قبل می خورد ولی عبرت نمی گیرد از شکست ژنرال هایزر در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ ؛ شکست کارتر در ۵ اردیبهشت ۱۳۵۹ تا شکست کودتای نوژه تا شکست صدام آمریکائی از شهریور ۱۳۵۹ تا شکست منافقین در خرداد ۱۳۶۰ و تا تجاوز به سرزمین لبنان در ۱۳۶۳ و تا این سالهای اخیر و حمله به عراق و افغانستان برای محاصره ایران . تا همین امروز در سوریه در ده ها واقعه بزرگ و ماندگار آمریکا از انقلاب اسلامی شکست خورده ولی باز هم عبرت نمی گیرد بیچاره رهبران آمریکا بعد از هر شکست تصور می کنند اگر روش را عوض کنند پیروز می شوند و نمی فهمند که چراغی را ایزد برفروزد هر آنکس پف کند ریشش بسوزد
سردار نقدی با بیان این آیه قرآنی که می فرماید : ” یریدون لیطفئو نورالله بافواههم و الله متم نوره و لو کره المشرکون ” ادامه داد : این هم مکر خداست که ظالمان را مغرور می کند فکر حسابگر را از آنها می گیرد آنها را گیج میکند نمی فهمند چه کار می کنند ؟
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : امروز سالگرد این حادثه عبرت انگیز باز هم مواجه با همین سبک مغزی رئیس جمهور و رهبران امریکا هستیم آنها که از اینهمه کارنامه ی پرشکست درس نگرفته اند باز هم می خواهند انقلاب اسلامی را تجربه کنند . با وقاحت تمام در روز روشن به بهانه حادثه ای که در ۳۲ سال پیش اتفاق افتاده اموال ایران را دزدی میکنند و دو میلیارد دلار ثروت ملت ما را دستبرد می زنند .
وی خطاب به اوباما افزود : مردیکه احمق تو همان کارتر احمق ۱۳۵۹ هستی که یک ذره از آن حماقتت بیرون نیامده ای . همه صاحب نظران به تو گفته اند به مردم ایران احترام بگذار با آنها با زبان خوش صحبت کن تا بتوانی مردم ایران را فریب بدهی بر اساس همین جمع بندی ها وادارت کرده اند سفره هفت سین در کاخ سفید بیاندازی و پیام نوروزی بدهی ، ابراز محبت کنی و با این کارها بعضی ساده لوح ها را هم گول زدی . پس این دزدی چه بود؟! اینجا همین است که می بینیم خدا چطور شما را گیج کرده است و نمی فهمید چکار دارید می کنید
سردار نقدی در ادامه افزود : فکر کردید ملت ایران اجازه چنین تجاوز و تعدی را به شما می دهد چند نفر نفوذی درست کرده اید چند تا روزنامه توسط غارتگران بیت المال راه انداخته اید که برای شما تیتر بزنند فکر کرده اید می توانید ایران را با این چند نفر به تمسخر بکشانید با یاری پروردگار ملت ایران تا آخرین ریال اموال خود را از حلقوم شما بیرون خواهد کشید
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت : نه تنها این پول بلکه پولهایی را که شاه غارت کرده و به امریکا آورده بلکه غرامت جنایات ها کودتاها وتجاوزات ، بلکه غرامت ۳۳۰ هزار شهیدی که همه با فرمان مستقیم و غیر مستقیم آمریکا به خون نشسته اند تا آخرین ریال از شما خواهیم گرفت .
وی با طرح یک سؤال و با خطاب به دولتمردان امریکائی گفت : به اموال بیت المال ایران دست درازی می کنید ؟! ملت ایران را نشناخته اید پرونده نرمش قهرمانانه مال هسته ای بود وقتی موقعش برسد این ملت چنان طوفانی علیه ظالمان و سلطه گران بر پا خواهد کرد که تا آزادی قدس و فروپاشی رژیم جنایتکار امریکا فرو نخواهد نشست .
سردار نقدی افزود : آمریکا با این اعمال خود دارد ملت ایران و مسلمانان منطقه را به جایی می رساند که همه باور کنند بجز نابودی آمریکا هیچ راهی برای آزادی و زندگی سعادتمند بشر وجود ندارد . ما که بر این باور بوده ایم . شما با این خیانت های زشت همه ملت ما وملت های منطقه و دنیا را به این باور نزدیکتر می کنید که جز نابودی آمریکا راهی برای رهائی بشر از ظلم و تجاوز وجود ندارد . فکر کردیم ذره ای عقل پیدا کرده اید لااقل به کسانی که به شما خوشبین هستند جایزه می دادید ولی معلوم شد هر کس به شما خوش بین تر است بیشتر تحقیرش می کنید
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از صحبت های خود در مسجد شکر صحرای طبس افزود : مردم عقل دارند از خودشان می پرسند چرا آمریکا در این سی وچند سال که چنین ادعایی دارد اموال ما را مصادره نکرد ؟ چرا در این سی و چند سال که ایران اهل گفتگو وتعامل با امریکا نبودند چنین جسارتی نکرد ؟ ولی امروز ۲ میلیارد دلار را غارت می کند مردم می پرسند چرا آمریکا در این سالهای طولانی که دولتهای ما با صلابت جلوی او ایستاده بودند بودجه میلیاردی رسمی براندازی نظام جمهوری اسلامی تصویب نکرد و درست بعد از مذاکره وتفاهم هسته ای در بودجه سال ۲۰۱۶ بودجه میلیاردی برای براندازی نظام تصویب کرد ؟
سردار نقدی افزود : مردم ایران و ملت ها عقل دارند از خود می پرسند چطور شد در این سالهای طولانی که دوست های ما سخت ترین مواضع را علیه آمریکا می گرفتند رفت و آمد مردم کشورهای دیگر برای آنها تبعاتی نداشت ولی درست بعد از نرمش مقابل آمریکا قانون تصویب شد که ۴۸ کشور اروپائی و پیشرفته دنیای اگر به ایران سفر کنند تا پنج سال ممنوع الورود به آمریکا می شوند ؟ مردم ایران عقل دارند می پرسند چطور بود که وقتی ایران شدیدترین مواضع را علیه آمریکا و غرب گرفت و حتی کشورهای اروپائی سفرایشان را از ایران فراخواندند کشورهای سازمان همکاری های اسلامی ، ایران را با اجماع آرا به ریاست خود برگزید ولی امروز که روی خوش به امریکا نشان می دهد به اجماع آرا علیه ایران بیانیه صادر میکنند و رئیس جمهور ما مجمع را ترک نمی کند ؟
وی در ادامه اظهار داشت : این سوالهای فراوان که آخرین آن غارت ۲ میلیارد دلاری ثروت ملت ماست و باز هم ادامه خواهد داشت ملت ما را به حقیقت سوق میدهد . حقیقتی که بیداری مجدد منطقه را به دنبال خواهد داشت و انشالله طومار ظالمان را در هم خواهد پیچید .
سردار نقدی ادامه داد : حقیقتی که باز هم به ما یادآور می شود این است که پیشرفت ایران اسلامی جز با ایستادگی مقابل آمریکا ممکن نیست امروز دیگر برای همه ملت ایران ثابت شد که همه ی پیش بینی های رهبری در مورد مذاکرات هسته ای کاملا درست بوده هسته ای فقط یک بهانه بود می بینیم که آمریکا با وجود توافقات هسته ای چه رفتاری دارد . آنها به جز نابودی ملت ایران به هیچ چیز راضی نیستند .
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از صحبت خود گفت : آمریکا می خواهد با چپاول اموال ایران و ممانعت از تبادل تجاری دیگر کشورها با ایران و واداشتن نفوذیهای خود به رها کردن اقتصاد و افزایش وارادات ، اقتصاد مولد ایران را به نابودی بکشاند و مردم ایران مثل شوروی سابق به فقر و فلاکت بکشاند تا به خیال خام خودشان ملت ایران خسته شود و در مقابل بازگشت سلطه امریکا و چپاول نفت ایران سر تعظیم فرود آورد
وی افزود : ولی ملت ایران را نشناخته اند . مردم ایران باهوشند . عملکرد آمریکا پرونده خوش بینی به مذاکره با آمریکا را برای همیشه به زباله دان تاریخ فرستاد و آنها که برای بهبودی اقتصاد به مذاکره با آمریکا دلخوش کرده بودند اگر با این حوادث هم بیدار نشوند انها هم به این خواهند پیوست .
وی در پایان گفت : برای این پیشرفت کشور راهی جز اعتماد به ملت و ایستادن روی پای خودمان را نداریم . برای پیشرفت کشور راهی جز فعال کردن نعمت های عظیم خدادادی که پروردگار معجزه آسا به ملت ما عنایت فرموده است نداریم و این همان اقتصاد مقاومتی است . ملت ایران برای اقتصاد مقاومتی باید منتظر کسی نباشد. باید بسیجی وار خودمان به صحنه بیاییم و جنگ اقتصادی و چپاولگری آمریکا را به شکست بکشانیم