فرمانده قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه:

علمای اهل سنت با اراده محکم پاسخ ابهامات را بدهند

سردار مرتضوی گفت: امروز بسیاری ازحرکتهای تکفیری و خالی از منطق و خرد در بین فرق خودساخته درحال گسترش است که علمای اهل سنت باید با اراده محکم پاسخ ابهامات را بدهند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار مرتضوی فرمانده قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه در همایش علما و متنفذین شیعه و سنی زیرکوه، اظهار کرد: امروز بسیاری ازحرکتهای تکفیری و خالی از منطق و خرد در بین فرق خودساخته درحال گسترش است که علمای اهل سنت باید با اراده محکم پاسخ ابهامات را بدهند.

وی عزت وسربلندی امروز کشور را مدیون خون شهدا وهمراهی مردم ومسئولان نظام دانست و افزود: این قدرت و اقتدار را امروز در کلام و تفسیر مقام معظم رهبری می‌بینیم.

فرمانده قرارگاه ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه بیان کرد: امروز تلاش دشمن این بوده که توان خود را بر سرزمینهایی که نظام اسلامی از نفوذ برخوردار است متمرکز کنند و ما نیز تلاش خود را برای دفاع وخنثی کردن توطئه دشمنان متمرکز کرده‌ایم.

مرتضوی گفت: تلاش دشمن این است که توسط خود فرق اسلامی به مردم آسیب وارد کند و امروز بسیاری ازحرکتهای تکفیری و خالی از منطق و خرد در بین فرق خودساخته درحال گسترش است که علمای اهل سنت باید با اراده محکم پاسخ ابهامات را بدهند.

وی اظهار کرد: تلاش دشمن این است که ما را از مشترکاتمان دور کند و هوشمندی لازم اینست که نگاهمان به رهبر عزیز باشد.

حجت الاسلام صباغیان، امام جمعه زیرکوه نیز در همایش علمای شیعه و سنی زیرکوه، تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب را وظیفه همه مردم و مسئولان دانست و گفت: حقیقتا امروز با شناختی که دشمن از توان دفاعی نیروهای مسلح ما دارد از جنگ سرد و سخت دیگر حرفی نمی زنند چرا که به قدرت متکی برمردم در نظام اسلامی واقفند.

وی افزود: امروز باید خودمان را مجهز به سلاح ایمان کنیم چرا که دشمن فرهنگ ما را نشانه رفته و باید با اتحاد در سایه نظام و انقلاب زندگی کنیم و خود را برای جنگ نرم دشمن اماده کنیم.

وی رزمایش اقتدار سپاه را حامل پیامهایی برای دشمنان دانست.

 

انتهای پیام/۱۲۷