گزارش مردمی؛

علی‌رغم توطئه‌های دشمنان پرشورتر در انتخابات شرکت می‌کنیم/ وکیل دولت به مجلس نمی‌فرستیم

شهروند بیرجندی گفت: رای می‌دهم چون نمی‌خواهم وکیل دولت وارد مجلس شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، فردا دوم اسفند ماه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.
مردم ولایت‌مدار خراسان‌جنوبی مانند تمامی انتخابات های قبل فردا با حضور باشکوه خود بار دیگر کاندیدای اصلح و انقلابی را انتخاب و تمامی نقشه‌های دشمنان را نابود خواهند کرد.
در این راستا به سطح شهر رفتیم و با تعدادی از شهروندان گفت‌وگو کردیم.
کاظمی یکی از شهروندان بیرجندی در این خصوص در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: فردا با حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب فرد اصلح و انقلابی بار دیگر با آرمان‌های امام راحل (ره) و شهدا تجدید پیمان می‌کنم.
وی افزود: به عشق مقام معظم رهبری، شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و تمام شهدای ایران زمین با حضور حداکثری در انتخابات دشمنان را نا امید خواهیم کرد.
این شهروند بیان کرد: حضور در انتخابات و انتخاب اصلح وظیفه هر ایرانی است چراکه سرنوشت کشور ما با انتخاب افراد اصلح و انقلابی تعیین می‌شود.
حسینی یکی دیگر از شهروندان بیرجندی نیز در این خصوص اظهار کرد: فردا همه می‌آییم چون نمی‌خواهم برخی با “تکرار می‌کنم” وضع موجود اقتصادی را دوباره رقم بزنند.
وی با بیان این‌که انتخاب نماینده انقلابی به داشتن مجلس انقلابی منجر می‌شود، افزود: رای می‌دهم چون نمی‌خواهم وکیل دولت وارد مجلس شود. نمی‌خواهم آنهایی که از مردم دوری می‌کنند رای آورده و وارد مجلس شوند.
کاهش مشکلات اقتصادی با انتخاب نماینده انقلابی
محمدی یکی دیگر از شهروندان بیرجندی در این خصوص، اظهار کرد: انتخاب نماینده انقلابی به داشتن اقتصادی متکی به درون و پویا منجر خواهد شد و به لطف خدا شاهد کاهش مشکلات اقتصادی خواهیم بود.
احمدی یکی دیگر از شهروندان بیرجندی نیز در این خصوص در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: حضور حداکثری در انتخابات وظیفه هر فرد است و من نیز فردا بر اساس وظیفه پای صندوق رای حاضر خواهم شد.
هجمه‌های دشمن بی تاثیر است
وی با بیان این‌که شایعاتی مبنی بر وجود ویروس کرونا و احتمال شیوع آن در اجتماعات در فضای مجازی و بین مردم مطرح می‌شود، گفت: این ها هجمه‌های دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات است.
این شهروند اظهار کرد: افراد می‌توانند با رعایت نکات بهداشتی از شیوع کرونا جلوگیری کرده و در مراسمات و برنامه ها شرکت کنند.
احمدی گفت: اگر در انتخابات شرکت نکنیم و به فرد اصلح رای ندهیم قطعا فردی نماینده خواهد شد که معیار و ملاک لازم را نداشته باشد و برای برطرف شدن دغدغه‌های ما کاری نخواهد کرد.
انتخاب حق هر ایرانی است
محبی یکی دیگر از شهروندان بیرجندی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، گفت: اگر انتخاب نکنیم انتخاب خواهیم شد پس چرا وقتی جمهوری اسلامی ایران حق رای برای من در نظر گرفته است من این حق را از خود سلب کنم و در اختیار دیگران قرار دهم.
این شهروند تاکید کرد: از تمامی هم استانی ها دعوت می‌کنم با حضور پای صندوق رای و انتخاب فرد اصلح و انقلابی سرنوشت استان و شهرستان را به بهترین نحو رقم بزنند.
خسروی یکی دیگر از شهروندان بیرجندی نیز در این خصوص گفت: افرادی که شهید سلیمانی را به شهادت رساندند و از شهادت او خوشحال بودن اکنون انتخابات ایران را تحریم می‌کنند و دم از عدم حضور مردم پای صندوق های رای می‌زنند.
علی‌رغم توطئه‌های دشمنان پرشور تر در انتخابات شرکت می‌کنیم
وی افزود: وقتی توطئه های دشمنان شکست خورد دست به دامن ویروس کرونا شدند و می‌خواهند با ایجاد التهاب در جامعه مردم را از حضور پای صندوق‌های رای منصرف کنند اما مردم پر شور تر از همیشه در انتخابات شرکت می‌کنند و نماینده انقلابی انتخاب خواهند کرد.
غلامی یکی دیگر از شهروندان در این خصوص بیان کرد: حضور ملت باعث اقتدار و عزم راسخ ملت خواهد شد لذا وظیفه می‌دانم در انتخابا ت شرکت کنم.
وی اظهار کرد: اگر در انتخابات شرکت نکنیم و فرد انقلابی انتخاب نکنیم افرادی وارد صحنه خواهند شد که اهداف آنها با اهداف مقام معظم رهبری یکی نیست و چشم و گوششان به دنبال غرب خواهد بود.
این شهروند با بیان اینکه نماینده باید انقلابی باشد، خاطرنشان کرد: نماینده‌ای باید انتخاب کنیم که مردمی باشد و درد مردم را بفهمد.
انتهای پیام/۱۲۷