در دیدار مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه مطرح شد

عمده مشکلات مردم در زمینه معیشت و اقتصاد است/ برخی از انتصابات به نفع مردم نیست

امروز مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه دیدار کرده و درباره عمده مشکلات و اقدامات داخل استان با نماینده ولی فقیه در استان گفتگو کردند.

به گزارش خاورستان،نشست مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند امروز برگزار شد.
فرهاد فلاحتی رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در خصوص دیدار اعضای مجمع نمایندگان با نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی اظهار کرد: طبق روال گذشته بنا شد تا مجمع نمایندگان دیداری با نماینده ولی فقیه در استان داشته باشند.
وی افزود: طی این دیدار گزارشی از شرایط موجود کشور و اقداماتی که نمایندگان در استان انجام داده اند و همچنین موضوعاتی که در مجلس پیگیری کرده اند به اطلاع نماینده ولی فقیه رسید.
رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: آیت الله عبادی نیز گزارشات ارائه شده را مورد حلاجی قرار دادند و ارشادات لازم را متذکر شدند.
وی تصریح کرد: عمده مسائل مطرح شده به موضوعات معیشتی، اقتصاد کشور و استان برمی گردد و همچنین سرمایه گذاری هایی که قرار بود در استان صورت گیرد و یا انجام نشده و دچار نقص است.
فلاحتی در ادامه گفت: همچنین در این جلسه مسائلی در خصوص انتصابات و اقداماتی که در استان شکل گرفته، و یا در حال انجام است و به نوعی به نفع مردم نیست به سمع و نظر نماینده ولی فقیه در استان رسید.
رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی افزود: طی این جلسه به یک رایزنی و نتیجه گیری رسیدیم تا طی هماهنگی و هم پوشانی بیشتر بتوانیم مسیر توسعه استان را داشته باشیم و خدمتی به مردم داشته باشیم.
نماینده مردم قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این مطلب که نماینده ولی فقیه همیشه با ارشادات خود نقشه راه را ترسیم می کنند، اظهارداشت: آیت الله عبادی نیز مسائل کلی و کلان کشور و همچنین همدلی هایی که باید از هر دو سو صورت گیرد و انتظاراتی که از دولت مردان و نمایندگان داشتند را مطرح کردند و عملکرد نظارتی مجلس را طلب کردند.
فلاحتی عنوان کرد: وظایفی که در حیطه قانون گذاری برای نماینگان می باشد که خود ایشان نیز از آن ها آگاه هستند از دیگر مسائلی بود که گفته شد و ما نیز سخنان ایشان را به دیده منت می گذاریم و امیدواریم که بتوانیم با مشارکت و انسجام اقدامات شایسته ای انجام دهیم و گامی به سوی خدمت به مردم برداریم.
وی در خصوص عمده مشکلات استان نیز گفت: توسعه نیافتگی استان ریشه دار است که چندین عامل در آن نقش دارند.، بخش های اقلیمی آن یک عامل ولی توانمندی ها و ضعف های مدیریتی که داریم واضح تر است.
رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: استان خراسان جنوبی هنوز در ریل توسعه قرار نگرفته است و راهکار آن نیز این است که بین آحاد گروه های سیاسی و اجتماعی استان انسجام و هم پوشانی واقعی شکل بگیرد نه شعاری؛ تا این قضیه محقق نگردد نمی توانیم گام های بلندی در توسعه استان برداریم.
انتهای پیام/