امام جمعه بیرجند:

عید واقعی با ریشه‌کنی ظلم تحقق می‌یابد/ انقلاب را به دست نااهلان ندهیم

آیت‌الله عبادی به طرح و برنامه‌های استکبار و ایادی آنان در کشورهای اسلامی اشاره کرد و گفت: عزم خود را جزم کنید و تا ریشه ظلم از جهان برداشته نشود آن عید واقعی تحقق پیدا نمی‌کند.

به گزارش خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر خطاب به مردم و نمازگزاران اظهار کرد: با وجود فتنه های دشمن و فشارهای اقتصادی و بیماری کرونا آزمایش های بزرگی پشت سر گذاشتید و با صبر خود پوزه دشمن را به خاک مالیدند و موفق شده اید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه عید واقعی پیروزی در مقابل ظالم است، گفت: در افغانستان که در غم آنان شریک هستیم استکبار با حمله تروریستی در ماه مبارک رمضان دختران دانش آموزان را به خاک و خون کشید و در فلسطین مسلمانان را با گلوله هدف قرار می دهند.
وی با اشاره به اینکه لیبرال دموکراسی غرب کشورها را ویران و مردم را می کشد و در محاصره اقتصادی قرار می دهد، افزود: انسان های ظالم را بر جوامع مسلط و اندیشمندان را ترور می کنند اما استکبار ماندنی نیست.
آیت الله عبادی به طرح و برنامه های استکبار و ایادی آنان در کشورهای اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: عزم خود را جزم کنید و تا ریشه ظلم از جهان برداشته نشود آن عید واقعی تحقق پیدا نمی کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه عنان کشور و استقلال و انقلاب و دین خود را به دست غیر ندهید، تصریح کرد: بعد از ۴۰ سال باید تغییر ایجاد کنید و هیچ وقت کارها با بی تفاوتی و رها کردن درست نمی شود بلکه با طرح و برنامه و دقت کارها درست می شود.
وی به برگزاری انتخابات سرنوشت ساز ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت: در همین راستا باید برنامه ای را ترغیب کنیم که با هدف ما سنخیت داشته باشد بنابراین باید انتخاب درستی کنیم.
آیت الله عبادی در ادامه جنگ تحمیلی و هزینه هایی که در کشور دادیم را به خاطر انتخاب نادرست دانست و افزود: دشمن تلاش می کند با ایجاد ناامیدی در جامعه فرصت انتخاب درست را از مردم بگیرد.
امام جمعه بیرجند بیان کرد: باید انتخابی اصلح انجام دهیم تا به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را به دست نااهلان ندهیم بلکه افرادی کارآمد را انتخاب کنیم تا مشکلات کشور را حل کنند.
انتهای پیام/۴