طی حکمی از سوی شرفشاهی

عیسی جعفری گیو سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان جنوبی شد

طی حکمی از سوی معاون نیروی انسانی و توسعه مدیریت وزارت اقتصاد، سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان جنوبی منصوب شد.

به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی وزارت اقتصاد و دارایی، طی حکمی از سوی محمد شرفشاهی معاون نیروی انسانی و توسعه مدیریت وزارت اقتصاد، سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان جنوبی منصوب شد.
در حکم صادره معاون نیروی انسانی و توسعه مدیریت وزارت اقتصاد خطاب به ” عیسی جعفری گیو” آمده است:
به موجب این حکم و با حفظ سمت، در اجرای ماده (۹۴ ) قانون مدیریت خدمات کشوری سرپرستی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان جنوبی به جنابعالی محول می گردد تا برابر قوانین و ضوابط مقرر نسبت به انجام تکالیف و اداره امور اداره کل مذکور اقدام نمایید.
بنا بر این گزارش، در حکم صادره وزیر اقتصاد خطاب به جعفری آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال، ضمن هماهنگی با واحدهای ستادی و استانی، در انجام شایسته وظایف و مسئولیت های قانونی خویش، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران موفق باشید.
گفتنی است سید مهدی رمضانی مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی به سمت مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی منصوب شده است.
انتهای پیام/ ۵